Administrátor - B2B

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na kandidáta:

• ukončené SŠ vzdelanie – podmienkou
• prax na rovnakej, príp. podobnej pozícii v oblasti obchodnej administratívy – min. 3 roky podmienkou
• anglický jazyk – výhodou

PC zručnosti
• MS Word, Excel, Power Point, Outlook – vyššia pokročilá úroveň podmienkou
• skúsenosti s CRM – výhodou

Kompetencie
• Plánovanie a organizácia práce
• iniciatíva a proaktívny prístup
• flexibilita
• riešenie problémov
• schopnosť pracovať v tíme

Náplň práce:

• administratívno - organizačná podpora procesu starostlivosti o nekomoditných zákazníkov v segmente B2B
• zakladanie zákaziek
• zakladanie, evidencia a kontrola správnosti požiadaviek na objednávku (POBJ)
• evidencia vystavených faktúr, ich párovanie s POBJ a kontrola včasnosti platieb
• evidencia a archivácia zmlúv
• vybavovanie sťažností a reklamácií

Miesto výkonu práce: Košice

Informácie k výberovému konaniu:

Ak sa Vám naša ponuka páči, zašlite nám Váš životopis najneskôr do 25.1.2017.
Výberové konanie prebehne formou osobných pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk
ID: 2865924  Dátum zverejnenia: 27.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.