HR Solutions Consultant

inmetric s. r. o.

Miesto práce
Astrová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a dohodnutej formy spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia ťa čísla a pracovná psychológia? Máš rád/a úlohy, kde musíš odhaliť príčiny a súvislosti? Super! Ak ťa úvod zaujal, tak čítaj ďalej a možno získaš prácu v ktorej sa môžeš naplno realizovať.

ČO VŠETKO V PRÁCI ZAŽIJEŠ?
• Dostaneš možnosť dizajnovať unikátne HR projekty presne na mieru
• Budeš súčasťou tímu, ktorý nie len navrhuje, ale aj realizuje výberové a hodnotiace centrá (online aj offline)
• Počul si už niekedy o 360° spätnej väzbe? V inmetric je to jeden z kľúčových nástrojov ktoré naši klienti s obľubou používajú
• Naučíš sa interpretovať  a štatisticky vyhodnocovať dáta z firemných prieskumov.
• Manažment talentov patrí medzi naše obľúbené služby...budeš sa spolupodieľať na tvorbe rozvojových programov
• Zaškolíme ťa do medzinárodne rešpektovaných hodnotiacich nástrojov od SHL a Aon Assessment Solutions

Informácie o výberovom konaní

ZAUJÍMA ŤA AKO BUDE PREBIEHAŤ VÝBEROVÝ PROCES?

Pošli nám svoje CV , kde nám priblížiš na čom pracuješ čo ťa baví a aké skúsenosti máš za sebou. Oceníme úprimnosť a realistické zhodnotenie schopností ;)

Z jednotlivých CV si vyberieme a pozveme niekoľko kandidátov na interview. Tu sa ťa budeme detailne pýtať na tvoje doterajšie skúsenosti. Krátko po interview dostaneš feedback a ak je pozitívny čaká ťa online hodnotenie. Následne druhé kolo interview kde budeme spoločne interpretovať tvoje výsledky v kontexte práce ktorá ťa čaká v inmetric.

Ak bude záujem obojstranný s finálnym kandidátom/ kandidátkou sa dohodneme na podmienkach a nástupe.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR -výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD NOVÉHO KOLEGU/KOLEGYNE OČAKÁVAME?

Naše tempo je vysoké, a preto bude dôležité, aby si nové informácie vstrebával/-a rýchlo a bol/-a schopný/-á flexibilne reagovať na nečakané zmeny.

Ideálne je psychologické vzdelanie, ale nie je to nevyhnutné kritérium. Reálny záujem o tieto témy je však nevyhnutný (záujem o motívy ľudí, možnosti rozvoja, talent manažment, hodnotenia, atď.).

Veľmi výrazne Ti k tomu, aby si si túto prácu vedel/-a aj užiť pomôže logické a koncepčné myslenie, zameranie na detail a kvalitu a skúsenosť s projektovým riadením.

Naši klienti si okrem našej odbornosti si cenia náš individuálny prístup, preto od Teba budeme očakávať silnú proklientskú orientáciu a schopnosť efektívne komunikovať nie len v slovenskom, ale aj anglickom jazyku.

inmetric je popredný poskytovateľ multiplatformových online hodnotiacich nástrojov a komplexných HR riešení. Zastupujeme popredných medzinárodných providerov v oblasti online hodnotenia na Slovensku. S našimi zákazníkmi realizujeme komplexné projekty od dizajnovania Talent-programov, assessment centier, online hodnotení až po firemné prieskumy a projekty 360°spätnej väzby a na ne nadväzujúce vzdelávanie a rozvoj. Viac informácii nájdete na www.inmetric.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4801903  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac