Zástupca vedúceho skladu/správca budovy

INMEDIA spol. s r.o.

Miesto práce
Ázijská trieda 9, Košice
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod skladu, riadenie, plánovanie, organizovanie a kontrola práce zamestnancov skladu
- reporting vedúcemu skladu
- kooperácia pri riešení reklamácií
- fyzická kontrola skladových zásob, vykonávanie inventarizácie
- zodpovednosť za plnenie všetkých platných noriem a predpisov v oblasti svojej pôsobnosti
- hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty
- starostlivosť nad zverenou technikou
- zodpovednosť za poriadok v sklade a vo vonkajších priestoroch firmy
- aktívna práca na VZV pri príjme a výdaji tovaru (výpomoc v sklade)
- balenie a expedícia tovaru
- kontrola exspirácie tovaru
- zodpovednosť za plánovanie a koordináciu všetkých logistických činností
-základné vedomosti pri správe budov

Zázemie stabilnej spoločnosti s pevným postavením na trhu
Vstupne zaškolenie podľa firemného štandardu
Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti.
Perspektíva dlhodobého zamestnania
Zaujímavá a zodpovedná práca
Vianočná odmena

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti posielať e-mailom do 5.12.2016 obsahujúce:
motivačný list + profesijný chronologický životopis.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 5.12.2016.
Výberové konanie sa uskutoční dňa 14.12.2016
v sídle pobočky:
INMEDIA, spol. s r.o.
Ázijská trieda 9,
Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax s prácou v sklade s potravinami a s vedením kolektívu min. 2 roky
- základné informácie o správe nehnuteľností

INMEDIA, spol. s r.o. je distribučná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1997 zaoberá distribúciou tovaru do kuchýň verejného stravovania. Od januára 2006 obchodné podiely Inmedie odkúpila spoločnosť MABONEX SLOVAKIA spol. s r.o.. INMEDIA, spol. s r. o. je zapísaná v Zozname podnikateľov a vlastní všetky potrebné certifikáty a povolenia na prevádzkovanie distribúcie potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2819772  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou