Obchodný zástupca

INMEDIA spol. s r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 1 000,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o obchodných partnerov vo zverenom regióne, vrátane verbálnej a písomnej komunikácie. Terénna práca – osobná realizácia denných predajných aktivít (objednávok) v súlade s tour plánom a cieľmi spoločnosti. Akvizícia nových odberateľov v segmente potraviny . Profesionálne vedenie obchodných rokovaní, spolupráca v procese tvorby cenových ponúk a zmlúv. Zabezpečovanie
informácií o trhu. Kooperácia pri tvorbe vhodnej stratégie predaja. Reporting a pravidelná účasť na regionálnych poradách OZ.

Interné a externé školenia profesionálnych zručností. Štvrťročné a koncoročné prémie, sociálne výhody, mobilný telefón. Účasť na spoločenských a športových podujatiach organizovaných spoločnosťou.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti posielať e-mailom do 02.12.2016 obsahujúce:
motivačný list + profesijný chronologický životopis.
Výberové konanie sa uskutoční 8.12.2016.
Pozvanie vybraných uchádzačov na výberové konanie prebehne dňa 02.12.2016.
Výberové konanie sa uskutoční na adrese:
INMEDIA s.r.o., Námestie SNP č. 11, Zvolen

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou.
Živnostenský list, vodičský preukaz skupiny B, osobný automobil.
Vyžadujeme skúsenosti v oblasti predaja tovaru a služieb,
Bydlisko v regióne pôsobnosti.
• silná osobná motivácia pracovať v oblasti obchodu
• komunikačné zručnosti, vyjednávacie schopnosti a obchodný úsudok
• vysoká pracovná morálka, zodpovednosť a samostatnosť
• kultivovanosť a reprezentatívne vystupovanie.

INMEDIA, spol. s r.o. je distribučná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1997 zaoberá distribúciou tovaru do kuchýň verejného stravovania. Od januára 2006 obchodné podiely Inmedie odkúpila spoločnosť MABONEX SLOVAKIA spol. s r.o.. INMEDIA, spol. s r. o. je zapísaná v Zozname podnikateľov a vlastní všetky potrebné certifikáty a povolenia na prevádzkovanie distribúcie potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2112900  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 1 000,- Eur