Športový poradca / Pokladník

Inkore s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 24, 06601, Humenné, okres Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INTERSPORT hľadá pre predajňu Humenné športového poradcu, ktorý by svoj záujem o šport a športový tovar rád využil v profesionálnom poradenstve a starostlivosti o zákazníka.
- Chcete pracovať v predajni ponúkajúcej svetové a exkluzívne značky?
- Ste komunikatívny a vždy dobre naladený?
- Dokážete pracovať flexibilne a samostatne?
- Máte skúsenosti v oblasti predaja a práce s tovarom?
- Máte skúsenosti a prax na pokladni?
Potom hľadáme práve Vás! - perspektívneho športového poradcu,
ktorého spokojnosť v zamestnaní znamená spokojnosť našich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• športový typ
• záujem o šport a športový tovar
• časová flexibilita
• komunikatívnosť
• dochviľnosť a spoľahlivosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov.
www.intersport.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2744297  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda + bonusový systém