Obchodný zástupca - stredné slovensko

Initial Ecotex s.r.o.

Místo práce
Žilinský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ponúkame:

- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Perspektívny odbor, uplatnenie získaných skúseností
- Zaujímavé produkty v oblasti služieb a servisu
- Prácu v príjemnom pracovnom kolektíve
- Zaujímavé finančné ohodnotenie, bonusy, firemné benefity
- Služobný automobil aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón
- Možnosť vzdelávania a osobného rastu
- Termín nástupu ihneď, alebo podľa dohody

Pracovná náplň:

- Akvizície
- Samostatná príprava, plánovanie a realizácia schôdzok so zákazníkmi
- Spracovanie cenových ponúk, prezentácie ponúk zákazníkom
- Spolupráca so zákazníckym oddelením
- Spracovanie elektronického interného reportingu
- Pravidelné porady

Požadujeme:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Obchodné zručnosti, vyjednávacie schopnosti
- Skúsenosť s činnosťou OZ, ideálne v odbore predaja pracovných odevov či služieb
- Samostatnosť a schopnosť rýchlo vyhodnotiť situáciu, zároveň zmysel pre tímovú spoluprácu
- Znalosť MS Office
- Znalosť anglického / nemeckého jazyka výhodou
- Časová flexibilita a záujem učiť sa novým veciam

Miesto výkonu práce: stredné Slovensko s centrálou v Trnave / Kralupech nad Vltavou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2952030  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.