Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Initial Ecotex s.r.o.

Ako spoločnosť poskytujúca služby v rámci prednej celosvetovo rozšírenej skupiny Rentokil Initial, ponúkame efektívne riešenie pre pracovné odevy, hygienu, čistiace rohože a sterilné odevy formou nájomného servisu.

Manipulant s pracovnými odevmi, prevádzkový zástupca

Náplň práce:
  • distribúcia a kontrola pracovných odevov
  • výdaj pracovných odevov
  • spracovanie a odovzdanie informácií
  • Evidencia skladových zásob
  • ostatné prevádzkové a administratívne práce

Požadujeme:
  • SŠ vzdenalie
  • uživateľskú znalosť práce s PC
  • organizačné schopnosti, flexibilitu,
  • samostatnosť, spoľahlivosť, záujem učiť sa novým veciam
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, odolnosť voči stresu
  • základy šitia
  • VP sk. B

Ponúkáme:
  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • perspektívny odbor, uplatnenie získaných skúseností
  • prácu v príjemnom pracovnom kolektíve
  • zaujímavé finančné ohodnotenie

Práca čiastočný úväzok alebo na dohodu.
Termín nástupu: Január alebo podľa dohody

Kontakt

Adresa spoločnosti
V Pískovně 2058
27801 Kralupy nad Vltavou
Kontakt
Kontaktná osoba: Kristýna Herclíková
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831736   Dátum zverejnenia: 29.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.