Miesto práce
Trnava
plný úväzok
Initial Ecotex s.r.o.

Ako spoločnosť poskytujúca služby v rámci prednej celosvetovo rozšírenej skupiny Rentokil Initial, ponúkame efektívne riešenie pre pracovné odevy, hygienu, čistiace rohože a sterilné odevy formou nájomného servisu.

Řidič SK

V súčasnosti hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu

Servisný vodič

Pracovní náplň:
  • distribuce pracovních oděvů a rohoží v rámci SK/CZ
  • komunikace se zákazníkem
  • drobné instalace hyg. přístrojů

Požadujeme:
  • skúsenosti s riadením motorového vozidla
  • flexibilitu
  • manuálnu zručnosť
  • vodičský preukaz skupiny B (do 3,5 tony)

Ponúkáme:
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • práci v příjemném pracovním kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • termín nástupu ihned, nebo dle dohody
  • místo výkonu práce Trnava

Dobrá znalosť Slovenskej a Českej republiky podmienkou.

Kontakt

Adresa spoločnosti
V Pískovně 2058
27801 Kralupy nad Vltavou

ID: 2742256   Dátum zverejnenia: 29.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.