Vývojář, senior programátor ASP .NET

INISOFT s.r.o.

Místo práce
Liberec, Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového spolupracovníka / spolupracovnici do vývojového oddělení

Přední česká softwarová a poradenská firma v oblasti odpadů, obalů a ekologie, hledá do svého vývojové oddělení šikovné programátory, kteří by se rádi podíleli na vývoji a údržbě zajímavých projektů. Aktuálně hledáme:

  • Senior programátory ASP.NET

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací ASP.NET MVC pro odpady, ovzduší, obaly a životní prostředí
  • spolupráce na tvorbě nových a údržba stávajících projektů
  • možnost účasti na projektech rozsáhlejšího charakteru

Požadujeme:

  • velmi dobrá znalost C#, .NET Framework
  • zkušenosti s programováním webových aplikací na platformě ASP.NET MVC
  • zkušenost s kódováním kaskádových stylů (CSS)
  • znalost JavaScript, jQuery, TypeScript
  • znalost DB, SQL (MS SQL), znalost Entity Frameworku výhodou
  • aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
  • analytické myšlení, pečlivost, schopnost pracovat v týmu
  • minimální vzdělání: SŠ nejlépe technického směru

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • zajímavou práci v příjemném neformálním kolektivu
  • příležitost dalšího odborného růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční ohodnocení dle prokázaných schopností, znalostí a zkušeností uchazeče
  • zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu zaměstnání v Liberci / možnost externí spolupráce (DPP, ŽL)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2910776  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.