Konzultant / technicko - obchodný reprezentant

INISOFT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• obchodná činnosť (akvizícia nových príležitostí, komunikácia so súčasnými zákazníkmi, prezentácia software, spracovanie ponúk, koordinácia zákaziek, realizácia obchodných kampaní, účasť na odborných seminároch, komunikácia so štátnou správou)
• inštalácia a školenie našich produktov u zákazníkov
• komunikácia so zákazníkmi – softwarová podpora (hot-line, dokumentácia, …)
• služobné cesty v rámci celej SR
• úzka spolupráca s oddelením vývoja v ČR za účelom prispôsobenia software podľa požiadaviek zákazníka
• administratíva (distribúcia software, fakturácia, evidencia zákazníkov, uzatváranie servisných zmlúv atp.)

Požadujeme:

• skúsenosť z oboru IS/IT a znalosť súčasných operačných systémov
• znalosti z oblasti programovania výhodou
• preukázateľné obchodné skúsenosti
• aktívny, pozitívni a lojálny prístup
• príjemné vystupovanie
• schopnosť uvažovať v súvislostiach, rýchlu orientáciu v nových informáciách
• časovú flexibilitu
• vodičský preukaz skupiny B + prax v riadení vozidla
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Ponúkame:

• zaujímavú perspektívnu možnosť budovania kariéry - v budúcnosti možnosť riadenia tejto dcérskej spoločnosti
• využitie zázemia poprednej českej softwarovej firmy zaoberajúcej sa vývojom a implementáciou software pre oblasť odpadov, ovzdušia, obalov a životného prostredia
• dobré platové ohodnotenie (fixní plat + zaujímavá prémiová zložka z predaného software)
• notebook, mobil, služobné vozidlo
• nástup dohodou

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2091696  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.