Manipulačný pracovník v sklade (logistický park Lozorno)

Ingram Micro Slovakia, s. r. o.

Logistický areál Westpoint D2, Hala 7, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
hodinová sadzba, viac informácií na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduché manuálne práce, skladanie krabičiek
- Kontrola a balenie tovaru
- Príprava objednávok a príjem, výdaj materiálu
- Práca od pondelka - piatka, jednozmenná pracovná prevádzka
- Pozícia vhodná ako pre mužov, tak i pre ženy
- Ponúkame možnosť dlhodobej i krátkodobej (2-3 mesiace) práce na dohodu

- Bezplatná doprava z Malaciek
- Stabilná brigáda
- Motivujúce finančné ohodnotenie (príplatky za nadčasy a dochádzkový bonus)

V prípade, že Vás daná pracovná pozícia zaujala, potešíme sa Vášmu životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- práca s PC výhodou

Ingram Micro Inc. is the leading matchmaker in the technology marketplace; ranked 69th on the FORTUNE 500, we are the largest wholesale technology distributor and a global leader in supply-chain management and mobile device lifecycle services. We operate at the intersection of thousands of vendor, reseller and retailer partners, reaching millions of businesses around the world.

Ingram Micro Slovakia, s. r. o. is part of Ingram Micro, Inc.

Our Slovakian business was originally founded in 2004 (as Brightpoint Slovakia s.r.o), joining Ingram Micro through acquisition in 2012.

The business is strategically located to serve many countries throughout Central and Eastern Europe from Logistic Park Lozorno. From this location, we serve many of the world’s leading mobile and tech hardware brands. We provide both logistics and distribution services to mobile operators, retail and online customers as well as B2B reseller customers and have established a solid reputation within the market.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Logistický areál Westpoint D2, Hala 7
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Juračková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2803122   Dátum zverejnenia: 8.11.2016