Finančný manažér

INGMETAL s.r.o.

Miesto práce
Protifas.boj. 7, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba finančnej stratégie a postupov, dohľad nad ich realizáciou s cieľom zabezpečiť finančnú stabilitu firmy,
• plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít firmy,
• rozhodovanie o spôsoboch nakladania s finančnými prostriedkami, riadenie finančných tokov,
• analýza finančných ukazovateľov firmy,
• poistenie a správa majetku
• reporting finančných výsledkov vedeniu firmy,
• kontrola nákladovosti firmy a peňažných tokov,
• posudzovanie investičných zámerov a ich efektívnosti,
• zodpovednosť za dosahovanie stanovených finančných cieľov firmy,
• zodpovednosť a zaistenie správneho vedenia účtovníctva,
• zodpovednosť za správnosť všetkých finančných výkazov.

• jasná vízia, ciele a hodnoty firmy,
• stabilita firmy,
• neustály rast firmy,
• motivujúce platové podmienky,
• finančné príspevky na ďalšie vzdelávanie,
• firemné akcie,
• doplnkové dôchodkové poistenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

• celkový prehľad vo financiách a účtovníctve,
• analytické uvažovanie,
• silná orientácia na výsledky a detaily vo svojej práci,
• proaktívny prístup,
• dôveryhodnosť.

INGMETAL je inovatívna spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1990 zaoberá strojárskou výrobou so zameraním na tvarovo náročné a presné súčiastky. Od roku 1996 sa INGMETAL špecializuje na výrobu foriem na lisovanie expandovaného polystyrénu (EPS) a foriem na lisovanie expandovaného polypropylénu (EPP). Od roku 2022 je spoločnosť INGMETAL súčasťou zahraničnej stabilnej skupiny HIRSCH Servo Group.

V súčasnosti viac ako 80 % produkcie spoločnosti tvorí výroba foriem na lisovanie obalových a technických dielcov z EPS a EPP. Zvyšných 20% predstavujú meracie prípravky prevažne pre automobilový priemysel.

Činnosti spoločnosti:
• výroba foriem na lisovanie EPS a EPP (najmä pre baliaci, stavebný, automobilový, elektrotechnický priemysel);
• meracie prípravky;
• tvarové frézovanie pre všeobecnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3076415  Dátum zverejnenia: 24.5.2017