Operátor CNC stroja

INGMETAL

Miesto práce
Petrovany - Vysielač 586, Prešov
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoraďovanie a obsluha CNC obrábacích strojov v systéme Heidenhein,
- frézovanie jednotlivých dielcov na základe výkresovej dokumentácie a následná kontrola predpísaných tolerancií

- možnosť vzdelávať sa,
- dynamická práca v stabilnej firme s možnosťou sebarealizácie,

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického smeru,
- pax a skúsenosti s obsluhou CNC strojov - výhodou,
- skúsenosti so systémom Heidenhain - výhodou,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie a práce s meradlami,
- základné počítačové zručnosti,
- ochota a schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke,
- vytrvalosť, presnosť, ochota učiť sa,
- zmysel pre tímovú prácu,
- samostatnosť, flexibilnosť a komunikatívnosť.

Firma INGMETAL bola založená v roku 1990.
Od svojho vzniku sa špecializuje na nástrojársku výrobu a 3D tvarové frézovanie .
Skúsenosti získané v tejto oblasti počas 25 rokov, dôvera a spokojnosť našich zákazníkov nám pomohli rozrásť sa. Dnes má INGMETAL vyše 40 technických zamestnancov.

Činnosti firmy
Konštrukcia a výroba EPS/EPP foriem
Konštrukcia a výroba meracích a polohovacích prípravkov
Tvarové frézovanie pre všeobecnú strojársku výrobu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INGMETAL
Protifas.boj. 7
080 01 Presov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Emília Martinková
Tel.: 051/7734336
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2304202   Dátum zverejnenia: 22.9.2016