Operátor CNC stroja

INGMETAL

Miesto práce
Petrovany - Vysielač 586, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoraďovanie a obsluha CNC obrábacích strojov v systéme Heidenhein,
- frézovanie jednotlivých dielcov na základe výkresovej dokumentácie a následná kontrola predpísaných tolerancií

- možnosť vzdelávať sa,
- dynamická práca v stabilnej firme s možnosťou sebarealizácie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického smeru,
- pax a skúsenosti s obsluhou CNC strojov - výhodou,
- skúsenosti so systémom Heidenhain - výhodou,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie a práce s meradlami,
- základné počítačové zručnosti,
- ochota a schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke,
- vytrvalosť, presnosť, ochota učiť sa,
- zmysel pre tímovú prácu,
- samostatnosť, flexibilnosť a komunikatívnosť.

INGMETAL je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1990 zaoberá strojárskou výrobou so zameraním na tvarovo náročné a presné súčiastky.
Od roku 1996 sa INGMETAL špecializuje na výrobu foriem na lisovanie expandovaného polystyrénu (EPS) a foriem na lisovanie expandovaného polypropylénu (EPP).
V súčasnosti viac ako 80 % produkcie spoločnosti tvorí výroba foriem na lisovanie obalových a technických dielcov z EPS a EPP. Zvyšných 20 % predstavujú meracie prípravky prevažne pre automobilový priemysel a všeobecná strojárska výroba.
Od samého počiatku buduje INGMETAL svoju existenciu na princípoch kvality, rýchlosti, presnosti a na maximálnom uspokojovaní požiadaviek zákazníkov. Dlhoročné skúsenosti a kvalifikovaní ľudia dovoľujú spoločnosti zavádzať stále nové technológie a držať tak krok so špičkou moderného strojárstva v rámci celej Európy.

Naša vízia
Stať sa v rámci Európy vysoko žiadaným výrobcom kvalitných foriem na lisovanie EPS a EPP.

Naša misia
Naším trvalým poslaním je byť spoľahlivým partnerom, ktorý je dlhodobo užitočný pre svojich zákazníkov a zamestnancov.

Činnosti firmy
•výroba foriem na lisovanie EPS a EPP (najmä pre baliaci, stavebný, automobilový, elektrotechnický priemysel)
•meracie prípravky
•tvarové frézovanie pre všeobecnú strojársku výrobu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INGMETAL
Protifas.boj. 7
080 01 Presov
ID: 2304202   Dátum zverejnenia: 2.5.2017