Pracovníčka expedície, telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, práca v sklade v medzinárodnej spoločnosti.

Inginails s.r.o.

Miesto práce
Dénešova 8, Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie tovaru - práca v sklade,
- kontrola a balenie tovaru,
- tlačenie faktúr,
- denná telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi,
- zabezpečenie expedície tovaru.

Mailová komunikácia – výborná znalosť gramatiky, samostatná tvorba odpovedných mailov na základe interných predpisov (bude preverená na osobnom pohovore v písomnej forme).

Telefonická komunikácia - veľmi dobrá výslovnosť, vystupovanie, empatia, prozákaznícke myslenie, schopnosť poradiť zákazníkom a riešiť rôzne situácie.
Počítanie tovaru, naskladňovanie.

Stabilné pracovné miesto v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej firme, mladý kolektív, práca s počítačom na vysokej užívateľskej úrovni, zdokonaľovanie sa v komunikácii so zahraničnými zákazníkmi.
Profesijný rast s možnosťou postupu na vyššie pracovné zaradenie.

Výberové konanie sa uskutoční čo najskôr. Vaše CV s fotografiou zasielajte iba elektronickou formou.
Hľadáme pracovníčku s praxou v sklade. Našou prioritou je dôslednosť a zodpovednosť! Pri výberovom konaní sa budete prezentovať Vašimi referenciami z predchádzajúcich zamestnaní a skúsenosťami s prácou s počítačom (Word, Excel, Outlook, jazyková zdatnosť) - upozorňujeme, že naše požiadavky sú náročné.

Prostredníctvom telefonátu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

- Prax minimálne 4 roky,
- počítačová gramotnosť, ktorá bude preverená,
- jazyková zdatnosť v slovenskom jazyku, ktorá bude preverená,
- príjemné a ústretové vystupovanie, dobrá výslovnosť,
- schopnosť prevziať zodpovednosť,
- logické myslenie, rýchle vyhodnotenie situácie,
- analytické a komunikačné schopnosti na perfektnej úrovni,
- pozitívny postoj k obchodu,
- skúsenosti s nakupovaním cez internet,
- schopnosť motivovať a byť motivovaný,
- schopnosť tímovej ale aj samostatnej práce,
- odolnosť voči stresu,
- ochota k fyzickej práci - fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť,
- možnosť kariérneho rastu na iné pracovné pozície,
- trpezlivosť na spracovanie tovaru,
- cieľ učiť sa nové veci,
- všeobecný rozhľad,
- znalosť softvéru Adobe Photoshop - veľkou výhodou.

Nechtová kozmetika - eshop - www.nechtovyshop.sk
Internetový shop.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Denešová 8
040 23 Košice
ID: 2612322   Dátum zverejnenia: 23.11.2016