Projektový manažér riadenia kvality a dodávateľov

Ingenics s.r.o.- organizačná zložka SK

Miesto práce
WESTEND TOWER, Dúbravská cesta, Karlova Ves
Termín nástupu
01.05.2024
3 000 EUR/mesiac13. plat + mesačný projektový bonus + mesačný DDS príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné realizovanie projektov na zabezpečenie kvality dodávok vo východnej Európe.
- Formovanie potrebných zmeny na stabilizáciu výkonnosti dodávok, výroby a kvality s výslednými zmenovými procesmi a zodpovednosť za technologické otázky a riadenie projektov.
- Zodpovednosť za koncepciu, plánovanie a zavádzanie technických, kvalitatívnych a organizačných otázok v projektoch rozvoja dodávateľov, ideálne so skúsenosťami v oblasti e-mobility.
- Vývoj inovatívnych riešení a metódy orientované na budúcnosť pre našich zákazníkov a poskytovanie orientácie v agilných fázach riešenia problémov a implementácie, čím podporíte rozvoj potrebných kompetencií.
- Vedenie workshopov a získavanie účastníkov pre ciele, nápady a potrebné zmeny.
- Rozvoj organizácie riadenia kvality a dodávateľov (QSM) vo východnej Európe a zodpovednosť za koordináciu všetkých aktuálnych zákazníckych projektov v oblasti QSM pre východnú Európu v spolupráci s riaditeľom pre kvalitu a riadenie dodávateľov.

​Zažite našu otvorenú atmosféru, v ktorej spolupracujeme v partnerstve. Čo spája naše tímy naprieč krajinami a projektmi? Naše spoločné vízie – spoločne presadzujeme inovácie!

​U nás sa vám otvára veľa ciest, pretože tu sa rátate vy a vaše kariérne plány.

​Posúvame spoločnosti po celom svete vpred. Od stredne veľkých spoločností až po globálnych hráčov – mnohé odvetvia sa spoliehajú na naše rady týkajúce sa stratégie, procesov, organizáciu a na naše plánovacie a implementačné schopnosti, ktoré využívame v celom hodnotovom reťazci našich zákazníkov. Sústavne dosahujeme optimálne výsledky s viac ako 40-ročnými skúsenosťami, veľkou vášňou a viac ako 800 motivovanými zamestnancami na 20 miestach. Spoločne napredujeme v digitálnej transformácii našich zákazníkov a vždy nachádzame nové inovatívne riešenia.

​Formujte s nami spoločnosti zajtrajška! Podporte nás v oblasti projektového manažmentu na rôznych miestach!​

Informácie o výberovom konaní

Zaslanie CV v nemeckom/anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel, Manažment kvality, Projekt manažment, Montáž, Elektrotechnika, Maschinenbau

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Rumunský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Lean manažment - Pokročilý
Six Sigma - Pokročilý
VDA - Pokročilý
SAP Quality Management (QM) - Pokročilý
Audit ISO 19011 - Pokročilý
Automotive Core Tools - Pokročilý
APQP (Pokročilé plánovanie kvality výrobkov) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

Najmenej 5 rokov skúseností v oblasti riadenia, veľmi dobré komunikačné zručnosti a nadväzovanie kontaktov s potenciálnymi kandidátmi / spolupracujúcimi partnermi pre rozšírenie oblasti QSM.

Rozsiahle skúsenosti vo výrobnom prostredí v automobilovom priemysle.

Uchádzač sa dokáže sebavedomo pohybovať vo veľmi náročnom prostredí medzi zákazníkmi a dodávateľmi s asertivitou, odbornou spôsobilosťou a osobnosťou.

Nevyhnutnosť ovládať slovensky, nemecký a anglický jazyk. Ostatné cudzie jazyky sú výhodou.

Predpoklady / predchádzajúce zastavané pozície:

- Projektový manažér pre nové projekty ako expert na industrializáciu

- Projektový manažér pre zákazníkov

- Vedúci výroby

- Manažér kvality

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4787681  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac