Obchodný zástupca - finančný agent (BB, PO, KE)

NN Životná poisťovňa, a.s.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
zhora neobmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných ľudí do obchodného tímu, ktorí majú chuť pracovať, rozvíjať svoju osobnosť a hľadajú dlhodobú perspektívnu prácu.

Náplňou práce:
pomáhame našim klientom a firmám orientovať sa vo svete financií
vytvárame finančné analýzy a návrhy riešení pre klientov
ponúkame konzultačnú a poradenskú činnosť
oslovujeme klientov a kladieme dôraz na následnú starostlivosť- servisovanie

Ak Vás ponuka práce zaujala, pošlite životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ponúkame :
- zázemie a podporu silnej spoločnosti s významným postavením na trhu
- kvalitný systém vzdelávania a podporu manažéra
- pri systematickej a efektívnej práci - viac voľného času
- zaujímavé finančné benefity
- možnosť kariérneho rastu

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti ING súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka.

Oslovení budú len úspešní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
Znalosti v oblasti financií výhodou.

ING Životná poisťovňa, a.s. je súčasťou ING Group, jednej z najrenomovanejších finančných skupín na svete. ING Group poskytuje integrované finančné služby (poistenie, bankovníctvo, správa aktív) prostredníctvom veľkého počtu spoločností po celom svete.
V Slovenskej republike pôsobí od roku 1991.

Ďalšie informácie nájdete na http://www.ingpoistovna.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1931222  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zhora neobmedzený