Obchodný zástupca - finančný agent

NN Životná poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
zhora neobmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných ľudí do obchodného tímu, ktorí majú chuť pracovať, rozvíjať svoju osobnosť a hľadajú dlhodobú perspektívnu prácu.

Náplňou práce:
pomáhame našim klientom a firmám orientovať sa vo svete financií
vytvárame finančné analýzy a návrhy riešení pre klientov
ponúkame konzultačnú a poradenskú činnosť
oslovujeme klientov a kladieme dôraz na následnú starostlivosť- servisovanie

Ak Vás ponuka práce zaujala, pošlite životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ponúkame :
- zázemie a podporu silnej spoločnosti s významným postavením na trhu
- kvalitný systém vzdelávania a podporu manažéra
- pri systematickej a efektívnej práci - viac voľného času
- zaujímavé finančné benefity
- možnosť kariérneho rastu

Pre spustenie online výberového procesu ING, kliknite na link: https://vyber.ingpoistovna.sk

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti ING súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka.

Oslovení budú len úspešní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
Znalosti v oblasti financií výhodou.

ING Životná poisťovňa, a.s. je súčasťou ING Group, jednej z najrenomovanejších finančných skupín na svete. ING Group poskytuje integrované finančné služby (poistenie, bankovníctvo, správa aktív) prostredníctvom veľkého počtu spoločností po celom svete.
V Slovenskej republike pôsobí od roku 1991.

Ďalšie informácie nájdete na http://www.ingpoistovna.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1927091  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zhora neobmedzený