Manažér obchodnej skupiny (Stará Ľubovňa, Humenné)

NN Životná poisťovňa, a.s.

Miesto práce
okres Humenné, okres Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zhora neobmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Regionálna pobočka Prešov obsadzuje pracovné miesto Manažér obchodnej skupiny v Starej Ľubovni a v Humennom. Ak je budovanie obchodnej skupiny pre Vás výzvou, ktorú chcete zdolať, neváhajte a prihláste sa do výberového konania.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
* Nábor a výber finančných agentov do svojho tímu
* Adaptácia, vedenie a motivácia finančných agentov
* Monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny

Ponúkame Vám:
* zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
* rozvoj manažérskych schopností
* pomoc a podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
* motivujúce finančné ohodnotenie
* moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
* príjemné pracovné prostredie
* pracovný kolektív profesionálov
* výhody spojené s prácou na DIČ

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti ING súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka.

Oslovení budú len úspešní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie tímu obchodníkov

Počet rokov praxe

2

* Prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva výhodou
* Prax vo vedení tímu podmienkou
* Schopnosť motivovať a viesť tím
* Organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu
* Cieľavedomosť, komunikatívnosť a chuť byť najlepší

ING Životná poisťovňa, a.s. je súčasťou ING Group, jednej z najrenomovanejších finančných skupín na svete. ING Group poskytuje integrované finančné služby (poistenie, bankovníctvo, správa aktív) prostredníctvom veľkého počtu spoločností po celom svete.
V Slovenskej republike pôsobí od roku 1991.

Ďalšie informácie nájdete na http://www.ingpoistovna.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1812645  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zhora neobmedzený