Finančný konzultant

NN Životná poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VYBERTE SI MODERNÚ PROFESIU V UNIKÁTNEJ AKVIZIČNEJ A DISTRIBUČNEJ SIETI- POISTENIE INAK

Hlavnou náplňou práce je analýza potrieb klienta pomocou aplikácie a hľadanie riešenia pre to, čo je pre neho najdôležitejšie.

Pridajte sa k nám a pošlite svoj životopis. Pôsobíme už v 5 regiónoch Slovenska a vzájomne sa tešíme zo svojich úspechov.

ČO VÁS ČAKÁ AK SI ZA PARTNERA ZVOLÍTE ING
Trvalý pracovný pomer v renomovanej spoločnosti
Fixná mzda
Motivujúci bonusový systém
Mobil, notebook
Flexibilný pracovný čas
Školenia, interaktívne tréningy
Podpora, stabilita a motivácia
Individuálny prístup a podpora zo strany spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu
Participácia na unikátnom projekte na slovenskom trhu životného poistenia

Zašlite podrobný životopis v slovenčine na uvedenú kontaktnú e-mailovú adresu. V životopise určite uveďte:
- telefonický kontakt
- predchádzajúce a súčasné pracovné skúsenosti
- kraj/región, v rámci ktorého by ste mohli prácu vykonávať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme komunikatívnych ľudí, ktorí majú podnikavého ducha a zodpovedný prístup k práci.

ING Životná poisťovňa, a.s. je súčasťou ING Group, jednej z najrenomovanejších finančných skupín na svete. ING Group poskytuje integrované finančné služby (poistenie, bankovníctvo, správa aktív) prostredníctvom veľkého počtu spoločností po celom svete.
V Slovenskej republike pôsobí od roku 1991.

Ďalšie informácie nájdete na http://www.ingpoistovna.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1757946  Dátum zverejnenia: 3.9.2014