Stavbyvedúci

Ing. Viliam Čech

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedanie za organizovanie, riadenie a koordinovanie stavebných prác na zverenej stavbe
• evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
• realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
• kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
• príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
• priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.8.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie , Skúška odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• skúsenosť s pozemnými stavbami
• osvedčenie stavbyvedúceho
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• skúsenosti s prípravou harmonogramov a ich dodržiavaním
• prax s jednaním s dodávateľmi, vyjednávanie cien a podmienok
• riadiace a organizačné schopnosti

ČECH stavebno-obchodná firma je rozvíjajúca sa spoločnosť s 20 ročnými skúsenosťami , ktorá zabezpečuje komplexné služby v procese výstavby ako sú:
projektový manažment, stavebný dozor, kontroling, prípravu a realizáciu stavieb, inžiniering.
V posledných rokoch sa intenzívne venuje výstavbe bytových domov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

K Surdoku 9
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Čech
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2694194   Dátum zverejnenia: 9.8.2017