Hypotekárny špecialista/klientský pracovník/vedúci pobočky/manažér (1 pozícia)

Ing. Tomáš Šadibol

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Dunajská Streda, Piešťany, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Nitra, Nové Zámky, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap, ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
záleží od pozície, výkonu a miesta pôsobenia - dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme spolupracovníkov na 1 pozíciu: hypotekárny špecialista, key account manager, vedúci pobočky, manažér, obchodný zástupca, pričom hlavnými úlohami sú spracovanie dát pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie analýz, príprava cenových kalkulácií pre zákazníkov,poskytovanie informácií, starostlivosť o klientelu, vedenie obchodných rokovaní, vybavovanie reklamácií..., vedenie tímu

• marketingová podpora - pravidelný prísun klientov z online prostredia
• klientský kmeň výhradne vo vašej starostlivosti
• zázemie úspešnej dynamicky sa rozvíjajúcej a stabilnej nadnárodnej finančnej
skupiny
• úspešné know-how overené dlhodobou praxou
• možnosť podieľať sa na budovaní dynamickej firmy s expanziou do zahraničia -
možnosť pôsobiť v 14-tich krajinách Európy
• kompletné zaškolenie hradené firmou, bez vstupných poplatkov
• možnosti garantovaného kariérneho postupu - podpora zo strany manažmentu
• možnosť realizácie vlastných nápadov – osobný rozvoj
• zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
• doživotné renty za vykonanú prácu
• zvýhodnené paušály, sadzby na vlastné úvery, ...
• zázemie v mladom tíme, v príjemnom kolektíve
• akreditované vzdelávanie s možnosťou získania európsky uznávaných certifikátov
• zaujímavý sociálny program (firemné dovolenky, teambuildingové akcie...,)

Svoje životopisy posielajte na adresu: sadibol.tomas@gmail.com, ako predmet správy uvádzajte miesto výkonu práce, prípadne kraj z ktorom by ste chceli pôsobiť - v tom prípade sa miesto výkonu práce upresní na osobnom pohovore. V prípade že chýba predmet správy - Váš životopis nebude zaradený do výberového konania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 93 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží na zameraní nakoľko rekvalifikáciu zabezpečuje firma

uprednostnení budú uchádzači s praxou v oblasti hypotekárnych úverov, prípadne praxou v oblasti finančného poradenstva/sprostredkovania - v tom prípade uveďte do predmetu správy okrem mesta v ktorom chcete pôsobiť aj slovo PRAX, osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa

Ekonomicko - informačné centrum dlhodobo pôsobiace v rámci Slovenska.
Poskytujeme ľuďom pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov, taktiež komplexné služby finančného plánovania s cieľom zvyšovať ich životnú úroveň. Pri realizácií osobných želaní klientov sa sústredíme na budovanie dlhodobých vzťahov založených na individuálnom prístupe a dôvere.
Zámer je rozšíriť a taktiež otvoriť nové pobočky kde budeme poskytovať naše služby.
Spolupracujeme s viacerými renomovanými spolocnosťami, medzi inými napr. najväčšia maklérska spoločnosť v EU - OVB a.g., Hypo-portal s.r.o, portál: Hypo-portal.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

A.Kmeťa 320/7
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Šadibol
Tel.: 0910838884
E-mail: poslať životopis