Reagujte bez životopisu

Klientský pracovník/vedúci pobočky/ (1 pozícia)

Ing. Tomáš Šadibol

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap, ihneď
600 - 3 000 EUR/mesiacMzda - záleží od pozície, výkonu a miesta pôsobenia - dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme spolupracovníkov na 1 pozíciu: vedúci pobočky, obchodný zástupca, pričom hlavnými úlohami sú spracovanie dát pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie analýz, príprava cenových kalkulácií pre zákazníkov,poskytovanie informácií, starostlivosť o zákazníkov, vedenie obchodných rokovaní, vybavovanie reklamácií...

• marketingová podpora - pravidelný prísun klientov z online prostredia
• klientský kmeň výhradne vo vašej starostlivosti
• zázemie úspešnej dynamicky sa rozvíjajúcej a stabilnej nadnárodnej finančnej
skupiny
• úspešné know-how overené dlhodobou praxou
• možnosť podieľať sa na budovaní dynamickej firmy s expanziou do zahraničia -
možnosť pôsobiť v 15-tich krajinách Európy
• kompletné zaškolenie hradené firmou, bez vstupných poplatkov
• možnosti garantovaného kariérneho postupu - podpora zo strany manažmentu
• možnosť realizácie vlastných nápadov – osobný rozvoj
• zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
• zvýhodnené paušály, rôzne benefity, sadzby na vlastné úvery, ...
• zázemie v mladom tíme, v príjemnom kolektíve
• akreditované vzdelávanie s možnosťou získania európsky uznávaných certifikátov
• zaujímavý sociálny program (firemné dovolenky, teambuildingové akcie...,)

Svoje životopisy posielajte na adresu: [email protected], Prácu je možné vykonávať z domu (homeoffice), uprednostňujeme/odporúčame však radšej pracovať z kancelárie v Žiline, v prípade že máte záujem pracovať z iného mesta (kraja), nakoľko máme viacero pobočiek - napíšte v predmete správy, mesto - ktoré by vám vyhovovalo najviac - v tom prípade sa miesto výkonu práce upresní na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

uprednostnení budú uchádzači s praxou v oblasti hypotekárnych úverov, prípadne praxou v oblasti finančného poradenstva/sprostredkovania - v tom prípade uveďte do predmetu správy slovo PRAX, osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa

Ekonomicko - informačné centrum dlhodobo pôsobiace v rámci Slovenska.
Poskytujeme ľuďom pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov, taktiež komplexné služby finančného plánovania s cieľom zvyšovať ich životnú úroveň. Pri realizácií osobných želaní klientov sa sústredíme na budovanie dlhodobých vzťahov založených na individuálnom prístupe a dôvere.
Spolupracujeme s viacerými renomovanými spolocnosťami, medzi inými napr. najväčšia maklérska spoločnosť v EU - OVB a.g.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 880050  Dátum zverejnenia: 9.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac