Klientsky Poradca UNIQA poisťovňa a.s. Snina

Ing. Silvia Šimová

Strojárska 2525, Snina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2024, 01.06.2024,01.07.2024
Od 1 250 EUR/mesiacPriemerná mzda sa po zapracovaní pohybuje v priemere od 1212 do 1679 € /mesiac. Možnosť finančnej podpory počas prvých 2 rokov až do výšky 20 900€ navyše bonusy za splnenie plánov, odmeny za výkon.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ak hľadáte novú kariérnu príležitosť v spoločnosti, ktorá si váži skúsenosti a ponúka rodinné prostredie, tak čítajte ďalej. Obsadzujeme pozíciu investičného a dôchodkového špecialistu. ​

Chceli by ste zvýšiť svoju finančnú gramotnosť, ale stále nebol ten správny čas?

TERAZ NASTAL VÁŠ ČAS
Rozširujeme náš obchodný tím a hľadáme nové posily.
Vašou úlohou bude:
• vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti
• ponuka a predaj poistných a bankových produktov s orientáciou na potreby klienta
• servis pre prichádzajúcich klientov na miestach prvého kontaktu spoločnosti
• starostlivosť o existujúcich klientov
Stanete sa oporou ľudom pri ich dôležitých životných rozhodnutiach

V UNIQA privítame ambicióznych ľudí, ktorí hľadajú zmenu a priestor na sebarealizáciu
Ponúkame:
- zaujímavé finančné ohodnotenie v jednom z najlepšie platených sektorov
- možnosť kariérneho a osobného rastu
- časovú slobodu, naučíme Vás pracovať efektívne, budete mať dostatok času na svoju rodinu, koníčky aj cestovanie. Poradca, ktorý pracuje 4-5 hodín denne zarobí toľko, čo zarobí priemerný človek za pracovnú smenu. Z domova môžete pracovať 2-3 dni v týždni, čím si udržíte komfortnú rovnováhu medzi prácou a osobným životom. ​

- uľahčíme vám prácu tým, že dostanete potrebné vybavenie - tablet a paušál s možnosťou využitia na súkromné účely
- špičkové školenia zdarma - naučíme Vás všetko, čo k práci potrebujete.
Osvojíte si predajné zručnosti, ktoré Vám pomôžu uspieť aj v bežnom živote
- za nadpriemerné výsledky máte možnosť ísť s nami ako BONUS na dovolenku 2x ročne, športové podujatia,  výlety po Slovensku aj v zahraničí, súťaže o zaujímavé vecné a finančné odmeny a mnoho ďalších benefitov

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 62 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto sa môže stať v našej firme úspešným poradcom?Kandidát s minimálne stredným odborným vzdelaním
• So zmyslom pre pochopenie potrieb klienta a schopnosťou navrhnúť adekvátne riešenia
• S komunikačnými schopnosťami a príjemným vystupovaním, čo považujeme pri našich kandidátoch za samozrejmosť
• Kandidát s orientáciou na výkon a nadštandardné finančné ohodnotenie
• Podmienkou je bezúhonnosť
• Predchádzajúca skúsenosť s predajom je výhodou

Produkty UNIQA absolútne triumfovali v nezávislej súťaži produktov Zlatá
minca 2023. Tri prvenstvá si UNIQA odniesla za poistenie domova, životné
poistenie a sporenie v II. dôchodkovom pilieri. Poistenie domova od UNIQA
bolo dokonca ocenené aj ako Objav roka a EKO produkt roka. Strieborné
a bronzové mince získala UNIQA za doplnkové dôchodkové sporenie,
havarijné poistenie a poistenie zodpovednosti zamestnanca. Dokazuje to,
že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie
na slovenskom trhu.

Kontakt

ID: 4752513  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac