Frontend Developer

Ing. Silvia Dutková - FINAP Consulting

Miesto práce
Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Záleží od dohody, pre nás je ideálne ASAP.
Mzdové podmienky (brutto)
Záleží od skúseností uchádzača - dohodneme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je slovenská pobočka rakúskej spoločnosti, hľadáme posilu do developerského tímu v Bratislave, Petržalke. Členovia tohto tímu sa podieľajú na vývoji bezpečnostného informačného systému (webovej aplikácie) pre zákazníka, ktorý slúži pre Governance, Risk Management and Compliance a je celosvetovo využívaný vo finančnom sektore.

Hlavné pracovné úlohy:
- programovanie v JavaScripte,
- vyvíjanie prepoužiteľného a modulárneho kódu,
- optimalizácia aplikácie z pohľadu stability a rýchlosti, vyhľadávanie a odstraňovanie chýb,
- implementovanie zmien v aplikácii podľa požiadaviek a UX/UI designu,
- denná spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi developerského tímu pri realizácii dohodnutých riešení,
- spolupodieľanie sa na vývoji softvérového riešenia pre zákazníka, ktorým je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných a finančných systémov,
- práca na minimálne 4 dni v týždni po 8 hodín.

Ponúkame:
- neustály odborný rast - práca je ideálna pre tých, čo nechcú stagnovať, ale sa chcú veľa naučiť,
- možnosť aktívne ovplyvňovať svoju prácu - žiadny nápad a názor nezapadne prachom,
- zohratý 10-členný tím ľudí zapálených pre prácu na jedinečnom medzinárodnom projekte,
- možnosť využívať anglický jazyk hlavne v písomnej komunikácii,
- po zaučení je možné dohodnúť si prácu aj z domu,
- možnosť vybrať si z 2 typov spolupráce (živnosť alebo trvalý pracovný pomer),
- flexibilný pracovný čas, doslova.

V prípade záujmu o pozíciu nám pošlite životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, ideálne spolu s portfóliom alebo ukážkou na portfólio (len v tom prípade, ak nebude porušená dôvera voči inej spoločnosti).

Výberové konanie pozostáva z jedného stretnutia priamo u klienta v Petržalke, v prípade uchádzača z väčšej vzdialenosti je možný Skype call.

Osobné údaje každého uchádzača o zamestnanie, ktoré nám poskytol v rozsahu životopisu, spracúvame na základe Zákonníka práce a v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a budú spracúvané po dobu 1 roka po skončení výberového konania. Po uplynutí tejto doby budú zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská pobočka rakúskej spoločnosti, ktorá má takmer 20 ročnú históriu v oblasti poskytovania softvérových riešení pre zákazníkov po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý

- IT vzdelanie nie je prioritou, ale je potrebné mať skúsenosti s programovaním v JavaScripte,
- skúsenosti s HTML a CSS,
- schopnosť pracovať samostatne a zároveň potrebné informácie zdieľať s tímom,
- oceňujeme otvorenosť, úprimnosť, zodpovedný prístup a analytické myslenie,
- vítaný je zmysel pre humor,
- a v neposlednom rade záujem o nové technológie, ochota učiť sa a pracovať na sebe.

Je plusom, ale nie podmienkou:
skúsenosť s Webpack/browserify, React, Flux, Node.js, Backbone alebo s podobným frameworkom.

FINAP Consulting je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie komplexných personálnych služieb hlavne pre živnostníkov, menšie a stredne veľké spoločnosti.

Základné oblasti nášho pôsobenia:
• nábory zamestnancov
• audit a nastavenie pracovnej dokumentácie, interných predpisov a celkovej personálnej agendy
• personálne poradenstvo pre zamestnávateľov ale aj zamestnancov
• zamestnanecké prieskumy
• ochrana osobných údajov
• školenia a vzdelávanie
ID: 2995511  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Záleží od skúseností uchádzača - dohodneme na pohovore.