Pracovník Wellness Clubu aj externe ! (Asistent výživy)

Ing. Róbert Ďuriš - R- MARKETING

Miesto práce
Miletičova, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
350 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pôsobíme v trende wellness - zlepšenie kondície, prevencie a zdravia,
spomalenie znakov starnutia, poradňa v oblasti starostlivosti o pleť
Meranie na lekársky overenom skeneri - celkové zhodnotenie výsledkov kondície klienta + následné riešenie, úprava hmotnosti a tvarovanie postavy
Hľadáme poradcov - asistentov pre poskytovanie služieb v daných odboroch v našom centre.
Vedomosti vítame, ale nepožadujeme. Stačí záujem o problematiku a ochota vzdelávať sa v oblasti výživy i osobného rastu.
Organizačné schopnosti výhodou.

- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650-800 € a viac za mesiac )
- externé privyrobenie (10-15h/týždenne cca 250 - 350 € za mesiac )
- odborné zaškolenie
- kreatívna a zábavná práca, mladý kolektív
- trvalá perspektíva, kariérny postup, ďalšie výhody

Z dôvodu rozširovania oboru a expanzie SK/ČR, dopĺňame tým šikovných ľudí na spoluprácu (VČ/HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním II.kola výberu, počas ktorého uchádzač získa jasnú predstavu o praxi. Až po jeho absolvovaní a obojstrannej akceptácii - 2 týždňová skúšobná doba s možnosťou zarobiť si na licenčný poplatok prejdeme k podpisu zmluvy, ktorej súčasťou je kompletná rekvalifikácia, získanie certifikátu 60 €.
V prípade záujmu volajte : Bratislavský kraj - dohodnutie predbežného nezáväzného pohovoru na tel.čísle 0915/883 060, 0904/415262 . Volajúci uchádzači budú vybavený prednostne. Na zaslaný životopis obratom zareagujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Pôsobíme v trende wellness, výživa a starostlivosť o pleť

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemný vzhľad a vystupovanie
- vek minimálne 18 rokov
- zodpovedný prístup
- vedomosti vítame, ale nepožadujeme
- uprednostňujeme uchádzačov o dlhodobú spoluprácu

Pracujeme v trende Wellness - zdraví životný štýl v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, prevencia, dobrá kondícia, regulácia hmotnosti, športová výživa, výživa pre pleť. Práca v reklame a v manažmente organizačného charakteru pri rozvoji našich obchodných aktivít. Pracujeme s produktami Shape Works, Niteworks, Športová výživa H24, klinicky testovaná a patentovaná výživa pre pleť značka SKIN.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1398843  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 350 - 1200 EUR/mesiac