Recepčný-recepčná

Ing. Peter Sečkár, PhD. - PEKYMA

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na recepcií hotela-s pokladňou, PC, ubytovanie a odubytovanie hostí, komunikácia s hosťami aj v cudzom jazyku, slovom aj písmom-angličtina aktívne je nutnosťou, rezervácie, písomný kontakt emailom....Záujemcovia môžu poslať svoj životopis na emailovu adresu: [email protected]

možnosť využívania hotelového wellness, príjemné pracovné prostredie, transparentné platové podmienky,

Informácie o výberovom konaní

Osobné auto na dopravu do/zo zamestnania je nutnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Absolventi hotelovej školy a skúsenosti s prácou na recepcií sú výhodou. Hlavný cudzí jazyk je angličtina, nemčina je výhodou.

Hotelierstvo, Gastronómia, Wellness, Konferencie, Teambuildingy, Spoločenské akcie,

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1497314  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore