Training manager - hotelový řetězec, Slovensko

Agentura Dream Job s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinace na projektech v rámci personalistiky,
• úzká spolupráce s HR oddělením,
• nábor, školení zaměstnanců, odbourání nedostatků,
• profesní a osobní rozvoj zaměstnanců,
• vedení motivačního programu pro zaměstnance,
• zpětné hodnocení zaměstnanců,
• organizace školení měkkých dovedností, profesních kurzů,
• výběr a jednání s externími školícími firmami,
• získávání grantů na vedení vzdělávacích projektů,
• zpracování výukových a prezentačních materiálů.

Informácie o výberovom konaní

• odpovídající platové ohodnocení,
• firemní benefity,
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
• zázemí silné a stabilní hotelové společnosti.

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: Pavla Berková

E-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Pro našeho klienta, velký hotelový řetězec, spravující luxusní hotely a ubytovací zařízení, hledáme vhodného uchazeče/čku na pozici Training manager. Společnost si během posledních let vybudovala stabilní pozici na trhu a díky svým kvalitním službám se vypracovala na úroveň alpských resortů.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SŠ/VŠ vzdělání, humanitní směr výhodou,
• předchozí praxe na dané pozici podmínkou,
• zkušenosti z mezinárodního hotelového řetězce,
• znalost anglického jazyka podmínkou,
• výborné komunikativní a prezentační dovednosti,
• organizační a analytické dovednosti,
• dobré vyjednávací dovednosti,
• přirozená autorita a charisma.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personálne poradenstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1996384  Dátum zverejnenia: 29.1.2015