Špecialista v oblasti privátnych financií - Hypotekárny špecialista (Ref. č.: 04.)

Ing. Michal Šesták

Bratislava, Pezinok, Senec, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Bytča, Martin, Ružomberok, Žilina, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovateľská spoločnosť ponúka prácu v sprostredkovaní hypoték - Hypotekárny špecialista.
- starostlivosť o portfólio klientov a rozvíjanie vzťahov s nimi
- široké bankové portfólio na trhu
- poskytovanie kvalitných obchodných a poradenských služieb
- tvorba konceptov ekonomického plánovania
- budovanie a vedenie tímu spolupracovníkov

- zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- výborné finančné ohodnotenie
- prepracovaný systém benefitov
- zmluvne garantovanú kariéru

Pokiaľ postúpite do výberového konania na danú pozíciu budeme Vás telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Štrukturovaný životopis spolu s vyhlásením o poskytnutí osobných údajov posielajte na e-mail: asistentka.dubnica@fincentrum.com

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, humanitné, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, IT

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný, flexibilný, pracovitý, čestný, príjemné vystupovanie voči klientom, samostatnosť pri riešení úloh, kreativita a nápaditosť pri kontakte s klientom.

Spoločnosť Fincentrum a.s. je lídrom v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov za rok 2013 v Slovenskej republike!

Zaoberáme sa finančným sprostredkovaním v oblasti hypoték, sporenia, investícií a poistenia.
Máme jedno z najkomplexnejších zastúpení finančných partnerov na trhu a tým dokážeme vyhovieť špecifickým požiadavkám zákazníka.

Motto spoločnosti: Pomáhame ľuďom bohatnúť.

Námestie sv. Anny 3
911 03 Trenčín