Špecialista v oblasti privátnych financií - Hypotekárny špecialista (Ref. č.: 04.)

Ing. Michal Šesták

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Bratislava, Pezinok, Senec, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Bytča, Martin, Ružomberok, Žilina, Žiar nad Hronom
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: po vzájomnej dohode
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Sprostredkovateľská spoločnosť ponúka prácu v sprostredkovaní hypoték - Hypotekárny špecialista.
- starostlivosť o portfólio klientov a rozvíjanie vzťahov s nimi
- široké bankové portfólio na trhu
- poskytovanie kvalitných obchodných a poradenských služieb
- tvorba konceptov ekonomického plánovania
- budovanie a vedenie tímu spolupracovníkov
Iné výhody
- zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- výborné finančné ohodnotenie
- prepracovaný systém benefitov
- zmluvne garantovanú kariéru

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, IT
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Vodičský preukaz
A, B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Zodpovedný, flexibilný, pracovitý, čestný, príjemné vystupovanie voči klientom, samostatnosť pri riešení úloh, kreativita a nápaditosť pri kontakte s klientom.

Spoločnosť Fincentrum a.s. je lídrom v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov za rok 2013 v Slovenskej republike!

Zaoberáme sa finančným sprostredkovaním v oblasti hypoték, sporenia, investícií a poistenia.
Máme jedno z najkomplexnejších zastúpení finančných partnerov na trhu a tým dokážeme vyhovieť špecifickým požiadavkám zákazníka.

Motto spoločnosti: Pomáhame ľuďom bohatnúť.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Pokiaľ postúpite do výberového konania na danú pozíciu budeme Vás telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Štrukturovaný životopis spolu s vyhlásením o poskytnutí osobných údajov posielajte na e-mail: asistentka.dubnica@fincentrum.com
Námestie sv. Anny 3 Zobraziť na mape
911 03 Trenčín
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke