Tiper vo finančnej oblasti (Ref. č.: 02)

Ing. Michal Šesták

Bratislava, Malacky, Senec, Piešťany, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Bytča, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovateľská spoločnosť ponúka možnosť privyrobenia si v pozícii Tipera vo finančnej oblasti. Svoje kontaktné údaje, zasielajte na
e-mail: asistentka.dubnica@fincentrum.com

Po zaslaní životopisu a motivačného listu budete následne kontaktovaný a individuále dohodneme pohovor. Prosím vždy zasielajte aj tel. kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, humanitné, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, IT

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný, pracovitý, dôveryhodný, spoľahlivý, čestný, príjemné vystupovanie.

Spoločnosť Fincentrum a.s. je lídrom v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov za rok 2013 v Slovenskej republike!

Zaoberáme sa finančným sprostredkovaním v oblasti hypoték, sporenia, investícií a poistenia.
Máme jedno z najkomplexnejších zastúpení finančných partnerov na trhu a tým dokážeme vyhovieť špecifickým požiadavkám zákazníka.

Motto spoločnosti: Pomáhame ľuďom bohatnúť.

Námestie sv. Anny 3
911 03 Trenčín