Administratívny pracovník/čka v maloobchode

TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Miesto práce
Podtatranského, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 650€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratíva siete predajní s chovateľskými potrebami
- vystavovanie a kontrola potrebných dokladov
- vystavovanie faktúr a ostatných vývozných dokladov
- administratívne činnosti súvisiace so spracovaním objednávok od klientov vrátane dokladov
- vedenie a aktualizácia databáz, spolupráca s ostatnými oddeleniami
- vyhodnocovanie ponúk

- zamestnanecká zľava
- všetky odvody
- príspevok na stravné lístky
- dochádzkový bonus
- stabilná práca s možnosťou profesionálneho rastu
- práca na jednu smenu
- pracovná doba 7:00-15:30 (Po-Pia)
- voľné víkendy a sviatky

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax - vítaná
Znalosť AJ - vítaná

TATRAPET je slovenská výrobná a obchodná firma, ktorá vyrába a dodáva široký sortiment produktov pre domácich miláčikov po celom svete.
Od roku 1988 budujeme značku TATRAPET a kvalitu priamo zo srdca Slovenska, overovanú nielen našimi zákazníkmi.
Už viac ako 35 rokov tvoríme a prinášame produkty pre kvalitnejší a šťastnejší život domácich miláčikov, uplatňujúc nadobudnuté poznatky, profesionalitu a skúsenosti overené a zúročené časom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3130829  Dátum zverejnenia: 8.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650€