Predavač/ka chovateľských potrieb v Tatrapet shop

TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Predajňa pri TESCO Liptovský Mikuláš, Kamenné pole 4556/8, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predaj, komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
• odborné poradenstvo
• práca s pokladňou
• plnenie cieľových ukazovateľov
• preberanie a vystavenie tovaru (merchandising)
• objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty
• starostlivosť o zvieratá
• udržiavanie poriadku na predajni

• firemné benefity a istoty
• zázemie úspešnej slovenskej spoločnosti s viac ako 25 ročnou históriou
• profesionálny pracovný tím a prostredie
• firemná klíma ktorú tvorí dynamika, ambicióznosť a radosť z učenia sa nových vecí
• zrozumiteľný systém odmeňovania a motivačné finančné ohodnotenie
• zamestnanecké zľavy
• možnosť rýchleho kariérneho rastu
• stabilné pracovné miesto

Baví vás chov zvierat, ste plný energie a hľadáte prácu ktorá vás bude napĺňať a bude zároveň aj vaším koníčkom? Máte domácich miláčikov psa, mačku, rybky, zajačika, škrečka, vtáčika či iné milé zvieratko? Zaujímajú vás nové trendy v chove zvierat, lákajú odborné školenia a radi by ste sa realizovali v priamom predaji chovateľských potrieb? Ak áno u nás to nájdete. Práve teraz hľadáme nových kolegov na posilnenie nášho tímu.
Ak vás naša ponuka práce zaujala a spĺňate naše požiadavky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes.
Vopred vám ďakujeme za zaslanie životopisu.
Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti "Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import, chovateľské potreby" v tomto znení:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti "Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import, chovateľské potreby" na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť a zodpovednosť
• kladný vzťah k zvieratám
• orientáciu na zákazníka
• skúsenosti z obchodu výhodou (nie sú podmienkou)
• vysoké pracovné nasadenie
• bezúhonnosť
• pozitívne myslenie

TATRAPET je slovenská výrobná a obchodná firma, ktorá vyrába a dodáva široký sortiment produktov pre domácich miláčikov po celom svete.
Od roku 1988 budujeme značku TATRAPET a kvalitu priamo zo srdca Slovenska, overovanú nielen našimi zákazníkmi.
Už viac ako 35 rokov tvoríme a prinášame produkty pre kvalitnejší a šťastnejší život domácich miláčikov, uplatňujúc nadobudnuté poznatky, profesionalitu a skúsenosti overené a zúročené časom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2939676  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou