Senior asistent/ka GR s NJ, AJ, uvítáme i slovenštinu

Ing. Ľubica Zaťková, Freelance HR Consultant

Místo práce
Kladno u Prahy, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
velmi atraktivní podmínky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je renomovaná zahraniční společnost s více než stoletou tradicí, která působí v oblasti výroby širokého sortimentu značkových potravinářských produktů. Na Kladně má výrobní kapacity a sídlo své centrály pro ČR a SR. Pro generálního ředitele hledáme zkušené a jazykově zdatné kandidáty/tky.

Náplň práce:

- Asistence a administrativní podpora generálního ředitele
- Office Management
- Zajišťování ubytování, jednacích prostor, letenek, atd.
- Komunikace s různými dodavateli
- Vyřizování telefonických hovorů
- Obchodní korespondence
- Organizace termínů a jednání, zápisy z porad vedení
- Běžné překlady a tlumočení, atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní plat
- stravenky
- další vzdělávání

Informace o náboru

Nabízíme samostatnou a odpovědnou pozici, která Vám umožní získat široký rozhled a pracovat s úspěšnými profesionály. Podle Vašich zkušeností můžete mít paralelně i jinou samostatnou agendu. V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Naším klientem je renomovaná zahraniční společnost s více než stoletou tradicí, která působí v oblasti výroby širokého sortimentu značkových potravinářských produktů. Na Kladně má výrobní kapacity a sídlo své centrály pro ČR a SR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. středoškolské vzdělání relevantního zaměření
- Min. 3-letá praxe na podobné pozici
- Výborná znalost angličtiny nebo němčiny a komunikativní znalost druhého z těchto jazyků
- Uvítáme kandidáty/tky ovládající slovenštinu i češtinu
- Ovládání MS Office (Word, Excel, Power Point)
- Organizační schopnosti
- Komunikativnost
- Příjemné, sebevědomé jednání
- Preciznost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ing. Ľubica Zaťková, Freelance HR Consultant, je nezávislá personální konzultantka, pracující pro mezinárodní klienty a pro prestižní executive search agentury se sídlem v zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2155720  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: velmi atraktivní podmínky