Obchodný zástupca

Ing. Juraj Šimko - cometes

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.05.2016
Motivačné % z obratu, motivujúce finančné hodnotenie (odmena závislá na výške predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- Riešenie požiadaviek klienta
- Starostlivosť o získaných klientov až po poskytnutie služby
- Prezentácia výrobkov
- Vedenie obchodných rokovaní
- Analýzy a prieskumy trhu

- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Pružná pracovná doba
- Práca v dynamickom kolektíve
- Kvalitné zaškolenie
- Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

Životopis v slovenskom jazyku posielajte emailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorí by mali disponovať týmito vlastnosťami či zručnosťami:
- zdravé zapálenie pre prácu obchodníka a cieľavedomosť,
- flexibilita a improvizačné spôsobilosti, samostatnosť
- komunikačné a prezentačné zručnosti ako základ vedenia obchodného stretnutia,
- zodpovednosť a orientácia na zákazníka, schopnosť budovať efektívne vzťahy so zákazníkmi
- príjemné vystupovanie
- nutné základné počítačové zručnosti - hlavne práca s Internetom.
- znalosť regiónu
- vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
- vlastné auto
- dynamická osobnosť s vysokým pracovným nasadením
- schopnosť stanoviť si priority v aktivitách a cieľoch
Prax na obdobnej pracovnej pozícii je výhodou. Dávame však príležitosť aj začínajúcim talentovaným obchodníkom.

Zastúpenie renomovaného európskeho výrobcu a distribútora vlasovej kozmetiky - Professional by Fama
ID: 2458909  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačné % z obratu, motivujúce finančné hodnotenie (odmena závislá na výške predaja)