Predavač v trafike v Senci

Ing. Juraj Nádaský

Miesto práce
Bratislavský kraj, Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s registračnou pokladňou, predaj tovaru, objednávanie tovaru, jednoduchá administratívna práca s dokladmi, inventarizácia

Informácie o výberovom konaní

práca vhodná pre invalidného a starobného dôchodcu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

príjemné vystupovanie, zodpovednosť, flexibilnosť, pravidelná dochádzka
skúsenosť s registračnou pokladňou a práca s peniazmi výhodou

Spoločnosť sa zaoberá prostredníctvom svojej obchodnej siete predajom periodickej a neperiodickej tlače, tabaku, cigariet, tabakových výrobkov, predajom cukroviniek, alkoholických a nealkoholických nápojov.
Samostatná prevádzka predaja ovčieho syra a syrových výrobkov, sušeného ovocia, orechov a cukroviniek, medu a medoviny. Sezónne sa zaoberá predajom letného sortimentu (drogéria, opaľovacie krémy, nafukovacie lehátka, športový sortiment, a pod.) na Slnečných jazerách v Senci.
V súčasnosti má 9 celoročných predajní a 3 sezónne prevádzky.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Liptovská 8
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Nádaský
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820303   Dátum zverejnenia: 22.11.2016