Stolár

Ing. Igor Vozár

Miesto práce
Modranská cesta 2, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
7001500 eur podľa kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stolárskej dielni zameranej na výrobu atypického nábytku a interiérov.

Žiadosť o prijatie a životopis, prosím zaslať na e-mail: info@vozar-kuchyne.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár, výroba nábytku

Hľadáme stolára schopného samostatne pracovať na výrobe kvalitného nábytku, práca s dyhou, veľkoplošné materiály, výroba interiérových dverí, povrchové úpravy. Uchádzač musí vedieť obsluhovať a nastavovať bežné stolárske stroje.

Sme rodinná firma so zameraním na výrobu a predaj nábytku. Realizujeme zákazky v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Špecializujeme sa na kuchyne a atypický nábytok vyššej kvality. Ponúkame prácu v stabilnom a príjemnom kolektíve. Radi Vás u nás privítame ak ste čestný a pracovitý.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VOZAR KUCHYNE
Modranská cesta 2
91701 Trnava
ID: 2768922   Dátum zverejnenia: 17.10.2016