Vodič MKD

Ing. Igor Kurka - ADMIRO

Miesto práce
okres Malacky, Nemecko, Rakúsko, Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 EUR a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov kamiónu na medzinárodnú prepravu. Jazdíme EU - Rakúsko,Španielsko,Nemecko,Slovensko. Ponúkame seriózny prístup, dlhé trasy. Vodič má pridelené svoje vozidlo.V našej firme dbáme na dodržiavanie AETR zo strany vodiča a aj z našej.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Hľadáme vodičov z okolia Malaciek alebo Bratislavy a okolia Bratislavy.
Vyžadujeme kartu do tachografu,KKV , psychotesty, potvrdenie o zdravotnom stave,ďalej dobrú orientáciu, ovládať prácu s navigáciou,zodpovedný prístup k práci a flexibilitu.

Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1636799  Dátum zverejnenia: 23.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 EUR a viac