Ohraňovací lis

Ing. Dušan Čorba

Záhradná 621/11, 08701 Giraltovce, Trnavský kraj, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný nastup hned
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na ohýbačke , Práca na Slovensku - západné Slovensko , 5, eur v čistom , ubytovanie a cesta preplatená , možnosť robiť dostatok hodín , možnosť pracovať aj na turnusy , práca je na TPP v prípade otázok nas kontaktujte:
t.č. 0908409597
email: [email protected]

zadarmo ubytovanie, preplatená cesta v prípade dobrej spolupráce množstvo dalších výhod

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vyučený strojar výhodou , zvaračsky kurz

prax nutná ponúkame serioznu prácu pre uchádzača ktorý vie pracovať na ohraňovacom cnc lise nemusí ho vedieť programovať, stačí obsluha, výkresová dokumentácia

Sme spoločnosť ktorá funguje už viac ako 15 rokov, záleží nám na našom dobrom mene do dnešného dňa zamestnávame viac ako 80 zamestnancov prostredníctvom zákaziek v strojárenskom a stavebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2113810  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 EUR/mesiac