Predajca internetových služieb / Obchodný zástupca / Reprezentant

Ing. Barnabáš Szakall Klient Servis

Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica, Trenčín, Nitriansky kraj, Nitra, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Lučenec, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Humenné, Kežmarok, Levoča, Poprad, Prešov, Košický kraj, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
800,- eur.: koľko obchodníkov - partnerov oslovíte, toľkokrát si zarobíte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových partnerov pre zľavový internetový portál
- Obchodné rokovania s partnermi
- Starostlivosť o partnerov
- Budovanie vzťahov s partnermi

- možnosť práce formou home office
- odborné zaškolenie
- motivujúce ohodnotenie
- BONUS
- pasívny príjem a jeho rast podľa objednávok
- férový zárobok z každého zazmluvneného obchodu
- flexibilná práca na dohodu alebo živnosť
- koľko obchodníkov - partnerov oslovíte, toľkokrát si zarobíte

Hľadáme spolupracovníkov pre celé územie Slovenskej republiky na získavanie partnerov pre portál Zľavoborec.sk - technologickú novinku na podporu nielen podnikateľských aktivít.

Bezplatné prezentácie spolupráce, produktu a služieb sa uskutočnia:
4.2.2017 (sobota) - Žilina
11.2.2017 (sobota) - Zvolen
18.2.2017 (sobota) - Poprad
25.2.2017 (sobota) - Košice
18.3.2017 (sobota) - Trenčín
25.3.2017 (sobota) - Nitra

Záujemcu o spoluprácu prosíme o zaslanie životopisu spolu s termínom prezentácie, ktorej sa chce zúčastniť na adresu klientservis@zlavoborec.sk

Spoločnosť Klient Servis zabezpečuje organizačnú, marketingovú a obchodnú podporu pre obchodných partnerov a obchodných zástupcov zľavového portálu Zľavoborec. Spolupráca je vhodná pre všetkých: pre SZČO, zamestnancov aj nezamestnaných.

Spolupráca znamená nezávislosť a pasívny príjem bez obmedzení.
Ponúkame vám možnosť vybudovať si sieť klientov, ktorá má potenciál opakovaných zárobkov.

Nejde však o multilevel marketing, iba o každoročnú spokojnosť vašich oslovených partnerov.

Podmienkou spolupráce je priebežná starostlivosť o klienta a jeho udržanie na portáli Zľavoborec.sk.

www.partnerzlavoborec.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.2.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny a dynamický prístup k práci
- vynikajúce komunikačné a predajné zručnosti
- profesionálne vystupovanie
- cieľavedomosť a priebojnosť
- flexibilitu, kreativitu a pracovné nasadenie

Spoločnosť Klient Servis zabezpečuje organizačnú, marketingovú a obchodnú podporu pre obchodných partnerov a klientov. Spolupráca je vhodná pre všetkých: pre SZČO, zamestnancov aj nezamestnaných.

Spolupráca znamená nezávislosť a príjem bez obmedzení.
Klient Servis vám umožňuje vybudovať si sieť obchodných vzťahov, ktorá má potenciál opakovaných zárobkov - pasívny príjem.

Nejde však o multilevel marketing, iba o spokojnosť vašich oslovených klientov.
Podmienkou spolupráce je priebežná starostlivosť o klienta.

Jantárová 1510/12
040 01 Rožňava

Kontakt