Obchodný zástupca/Predajca internetových služieb/Reprezentant/

Ing. Barnabáš Szakall Klient Servis

Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
12.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
800,- eur.: koľko obchodníkov - partnerov oslovíte, toľkokrát si zarobíte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových partnerov pre zľavový internetový portál
- Obchodné rokovania s partnermi
- Starostlivosť o partnerov
- Budovanie vzťahov s partnermi

- možnosť práce formou homeoffice
- odborné zaškolenie
- motivujúce ohodnotenie
- BONUS
- pasívny príjem
- férový zárobok z každého zazmluvneného obchodu
- flexibilná práca na dohodu alebo živnosť
- koľko obchodníkov - partnerov oslovíte, toľkokrát si zarobíte

Záujemca o spoluprácu po registrácií na www.partnerzlavoborec.sk dostane e-mailom pozvánku na prezentáciu služby, produktu, spolupráce. Hľadáme spolupracovníkov pre celé územie Slovenskej republiky na získavanie partnerov pre portál - technologickú novinku Zľavoborec.sk.
Prezentácia sa uskutoční 10.12.2016 (sobota) v Hoteli Yasmin v Košiciach o 13:00 hod. Záujemcu prosíme, aby so sebou priniesol životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny a dynamický prístup k práci
- vynikajúce komunikačné a predajné zručnosti
- profesionálne vystupovanie
- cieľavedomosť a priebojnosť
- flexibilitu, kreativitu a pracovné nasadenie

Spoločnosť Klient Servis zabezpečuje zákaznícke služby. Spolupráca je vhodná pre všetkých: pre SZČO, zamestnancov aj nezamestnaných.

Spolupráca znamená nezávislosť a pasívny príjem bez obmedzení.
Ponúkame vám možnosť vybudovať si sieť klientov, ktorá má potenciál opakovaných zárobkov.

Nejde však o multilevel marketing, iba o každoročnú spokojnosť vašich oslovených partnerov.

Podmienkou spolupráce je priebežná starostlivosť o klienta a jeho udržanie na portáli Zľavoborec.sk.

Adresa spoločnosti

Klient Servis
Jantárová 12
04001 Košice