Konzultant - komunikácia s ľuďmi v právnych problémoch / obchodný zástupca / vzťahový manažér

Ing. Barnabáš Szakall Klient Servis

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
podiel na výsledkoch, viacnásobné odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie a komunikácia s ľuďmi, ktorí majú právny problém, oslovovanie klientov osobne, telefonicky, elektronicky,
• administratívne práce spojené s vybavovaním vecí klientov - spracovanie podkladov pre právnika pre posúdenie veci,
• starostlivosť o klientov / klientský servis - zákaznícka podpora.

• možnosť pracovať popri zamestnaní, ďalší profesný rast
• práca z domu, flexibilný čas
• možnosť odmeny za prácu vo voľnom čase
• viacnásobné odmeňovanie
• pôsobenie po celom Slovensku – bez regionálneho vymedzenia

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Do predmetu e-mailove správy uveďte "Spolupracovník – OZ, názov mesta v ktorom pôsobíte". Na prípadné doplňujúce otázky radi odpovieme. Vhodných záujemcov budeme kontaktovať. Možnosť spolupráce na dohodu, alebo živnosť. V budúcnosti sa nevylučuje trvalý pracovný pomer.

Pohovory sa uskutočnia:
4.2.2017 (sobota) - Žilina
11.2.2017 (sobota) - Zvolen
18.2.2017 (sobota) - Poprad
25.2.2017 (sobota) - Košice
18.3.2017 (sobota) - Trenčín

Kontaktná osoba: Martina Majorošová
www.klientservis.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• práca z domu, vlastný PC, pripojenie k internetu
• predchádzajúce skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi – výhodou
• časová flexibilita
• odolnosť voči stresu
• empatický prístup ku klientom
• zodpovedný – samostatný - aktívny prístup
• zmysel pre detail
• spoľahlivosť
• príjemné a ústretové vystupovanie
• komunikatívnosť a kreativita
• obchodný duch
• vôľa presadiť sa, primeraná ctižiadostivosť
• vysoký etický a morálny osobnostný profil

Výhodou, ale nie podmienkou je aktívna komunikácia na sociálnych sieťach.

Vodičský preukaz typu "B" nie je podmienkou spolupráce.

Register trestov bez záznamov.

Spolupráca nie je vhodná pre uchádzača s právnickým vzdelaním.

Spoločnosť Klient Servis zabezpečuje organizačnú, marketingovú a obchodnú podporu pre obchodných partnerov a klientov. Spolupráca je vhodná pre všetkých: pre SZČO, zamestnancov aj nezamestnaných.

Zľavový portál Zľavoborec vznikol s cieľom vytvoriť odlišný koncept internetovej komerčnej komunikácie, zároveň s vytvorením užitočných technologických riešení pre partnerov a ich klientov.

Základom je portál, združujúci partnerov z každej oblasti života okolo nás, komerčnej i nekomerčnej.

Novinkou je, že partneri nie sú limitovaní vo zverejňovaní ponúk, kampaní alebo zliav. Ich vytváranie a nasadenie si manažujú sami.

Našim zámerom je jednoduchosť a dostupnosť. Chceme čo najviac zjednodušiť vzťah medzi našimi partnermi a ich klientmi, ktorí ponuky portálu využívajú.

Tomu sú prispôsobené všetky procesy – od zverejňovania ponúk a zliav, až po ich využitie, či uplatnenie.

Ide o nekomplikovaný produkt bez zložitých právnych obmedzení v zmluvách a obchodných podmienkach. Jeho veľkou výhodou je, že klient v prípade svojho záujmu využitia ponuky, platí až na mieste – nikto nedrží jeho peniaze - napriek tomu, že ešte službu, ponuku alebo zľavu nevyužil.

Spolupráca s nami znamená nezávislosť a príjem bez obmedzení.
Klient Servis vám umožňuje vybudovať si sieť obchodných vzťahov, ktorá má potenciál opakovaných zárobkov - pasívny príjem.

Podmienkou spolupráce je priebežná starostlivosť o klienta.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2637127  Dátum zverejnenia: 28.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podiel na výsledkoch, viacnásobné odmeňovanie