Rozširujúce sa Wellness centrum hľadá odborných konzultantov na spoluprácu - ponúkame aj podiel z obratu.

Ing. Andrea Šrenková VITAL centrum

Miesto práce
Jilemnickeho 2, Trenčín 91101, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
350 - 1200 EUR/mesiac, zavisi od pracovneho zaradenia a odpracovaneho casu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme priamo v nasich poradenskych centrach bud na privyrobenie alebo po dohode na hlavnu cinnost.
Poradenstvo v oblasti krasy a starostlivosti o plet.
Poradenstvo v oblasti regulacie vahy (chudnutie,priberanie, narast svalovej hmoty)
Riesenie zdravotnych problemov a ich prevencia.
Riesenie potrieb a poziadaviek zakaznikov v oblasti zdraveho zivotneho stylu.
Zakaznicky servis, maloobchod, velkoobchod.
Budovanie a vedenie novych obchodnych skupin.
Praca v reklame a manazmente organizacneho charakteru pri rozvoji nasich obchodnych aktivit.

Prijemny kolektiv a pracovne prostredie.
Bonusy, odmeny, dovolenky a medzinarodne skolenia.
Odborne zaskolenie na vsetky pracovne postupy a pozicie.

Moznost privyrobenia aj popri MD a popri skole (od 18r.)

Informácie o výberovom konaní

Pracujeme na licencnu zmluvu za ktoru
sa plati rocny uctovny poplatok 69,- eur.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijemne vystupovanie, komunikativnost, ochota ucit sa nove veci, zodpovednost.
Schopnost pracovat v time.

Obchodna firma, zaoberajuca sa pracou v oblasti poradenstva, maloobchodu a velkoobchodu. Pracujeme s kozmetikou Nouri fusion a vyzivou H24.
Praca v reklame a v manazmente organizacneho charakteru pri rozvoji nasich obchodnych aktivit. Budovanie novych poradensko-odbytovych centier.
Pracujeme na licencnu zmluvu. Firma vedie uctovnu agendu za ktoru sa plati rocny uctovny poplatok 69,- eur.
ID: 1710771  Dátum zverejnenia: 8.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 350 - 1200 EUR/mesiac, zavisi od pracovneho zaradenia a odpracovaneho casu