Špecialista výživy

Ing. Andrea Mužilová - LA FEMME

Miesto práce
Modré zeme 5512/15, Lučenec, okres Žilina
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
500-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v oblasti zdravia, dietologie a výživy.
Komunikácia s klientmi a realizácia „ Komplexnej Nutričnej typológie“ na prevádzke Svet zdravia

fix + bonusový systém, školenie od materskej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ponúkame prácu u najsilnejšej spoločnosti v obore - Svet zdravia.
Práce je odborne náročná, preto máme jednotný a prepracovaný systém vzdelávania, ktorým si navyše dopĺňajú špecializácie v oblastiach ako je výživa športovcov, detí, diabetikov apod.
Špecialisti pri práci u nás spolupracujú s prednými odborníkmi z oblasti výživy a lekárstva.
Mame zaistenú klientelu a k ruke dostanete asistentku, ktorá vám pomôže, aby ste sa mohli naplno venovať klientom.
Hľadáme záujemcov ktorú chcú pomáhať ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výživa a zdravý životný štýl

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť oboru zdravia a dietologie, dynamická osobnosť, vzťah k zdravému životnému štýlu.
Vzdelanie: vyživa ludí, biológia, zdravotníctva, biochémia, FTVŠ apod.
Kurzy: Mahra, Nutri academi, ATAC, Nutris.
Prax: vyživový poradca, zostavovanie jedálničkov

Svet-Zdravia je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá zabezpečuje koncept špecializovaných poradní pre trvalé chudnutie a zmenu životného štýlu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3104294  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-900