Špecialista výživy

Ing. Andrea Mužilová - LA FEMME

Miesto práce
Modré zeme 5512/15, okres Žilina
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v oblasti zdravia, dietologie a výživy.
Komunikácia s klientmi a realizácia „ Komplexnej Nutričnej typológie“ na prevádzke Svet zdravia

fix + bonusový systém, školenie od materskej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ponúkame prácu u najsilnejšej spoločnosti v obore - Svet zdravia.
Práce je odborne náročná, preto máme jednotný a prepracovaný systém vzdelávania, ktorým si navyše dopĺňajú špecializácie v oblastiach ako je výživa športovcov, detí, diabetikov apod.
Špecialisti pri práci u nás spolupracujú s prednými odborníkmi z oblasti výživy a lekárstva.
Mame zaistenú klientelu a k ruke dostanete asistentku, ktorá vám pomôže, aby ste sa mohli naplno venovať klientom.
Hľadáme záujemcov ktorú chcú pomáhať ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravý životný štýl

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť oboru zdravia a dietologie, dynamická osobnosť, vzťah k zdravému životnému štýlu.
Vzdelanie: vyživa ludí, biológia, zdravotníctva, biochémia, FTVŠ apod.
Kurzy: Mahra, Nutri academi, ATAC, Nutris.
Prax: vyživový poradca, zostavovanie jedálničkov

Svet-Zdravia je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá zabezpečuje koncept špecializovaných poradní pre trvalé chudnutie a zmenu životného štýlu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3034961  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou