Kozmetická poradkyňa

Ing. Alica Némethová franchizant Yves Rocher SR

Miesto práce
Korzo Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
01.05.2017
600 - 1000 EUR/mesiac (mzda za hodiny + kolektívny podiel z tržby) výplata záleží len na vás

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj prírodnej rastlinnej kozmetiky Yves Rocher predajňa Korzo Prievidza. Pracovná doba cca od 8.45 do 21.15, krátky a dlhý týždeň.

Práca v silnej stabilnej spoločnosti v príjemnom prostredí a skvelom kolektíve. Toto je názor jednej z naších kolegýň Alice Bútorovej z našej už fungujúcej predajne v Banskej Bystrici: Medzi svoje najväčšie doterajšie pracovné úspechy považujem hlavne to, že som sa dostala do skvelého tímu Yves Rocher v Banskej Bystrici. S prácou v kozmetickom priemysle som dovtedy nemala žiadne skúsenosti, čo sa veľmi rýchlo zmenilo po odbornom zaškolení. Musím povedať, že táto práca ma nie len bavila, ale doslova napĺňala. Milujem kozmetiku a všetko s ňou spojené, veľké plus je, že ide o kvalitnú kozmetiku, ktorú som po vlastných skúsenostiach mohla odporúčať zákazníčkam. Kolektív v YR BB bol perfektný, vládla tam pohodová a príjemná atmosféra, čo je myslím si veľmi dôležité tak pre nás, ako aj pre spokojných zákazníkov. Alicku Némethovú považujem za veľkú profesionálku, ktorá nás viedla správnou cestou, usmerňovala, vzťahy medzi zamestnankyňami a vedením boli založené na dobrej komunikácii, čo je základ, a zároveň na veľmi priateľskom prístupe. Prácu pre túto spoločnosť a tento tím ľudí môžem len odporúčať a dúfam, že sa to u mňa materskou dovolenkou neskončilo :)
Názor našej študentky brigádničky Simonky Gábrišovej :
Yves Rocher je úžasná prírodná kozmetika pôvodom z Francúzska a po nástupe do brigádnického pomeru som si to tam jednoducho zamilovala. Skvelá atmosféra, výborný kolektív a najúžasnejšia šéfka Alicka. Ak ťa baví práca s kozmetikou je to jedinečná šanca realizovať sa vo svete farbičiek, krémov a vôní. Pevne veríme, že naplníme tvoje očakávania a staneš sa súčasťou tímu snov. Vždy sa sem rada vraciam a verte mi nie je nič lepšie ako ráno vstávať s úsmevom a tešiť sa do práce.

Si veselé a milé dievča, máš rada ľudí a kozmetiku? Ak áno, tak práve teba hľadáme na prácu v predajni Yves Rocher v nákupnom centre Korzo v Prievidzi, ktorú otvoríme približne 1. mája 2017 v bývalých priestoroch Camaieu. Približne 1-2 týždne pred otovrením sa pôjdete zaúčať na predajňu Yves Rocher v Banskej Bystrici. Cestovné a ubytovanie vám uhradíme. Zároveň hľadáme brigádničku študentku z Prievidze na zastupovanie dovoleniek počas roka a v lete. Svoj životopis s fotkou ( pre lepšie vybavenie si dojmu z pohovoru) s presným dátumom narodenia a s informáciou o prípadnej evidencií na úrade práce (od kedy) pošlite na uvedený email. Do životopisu uveďte presnú adresu, kde aktuálne žijete; odkiaľ by ste dochádzali do práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Človek je odjakživa spätý s prírodou. Príroda lieči telo i ducha.
Cez pokožku dávame do tela veľa dobrého či zlého. Veríme, že prírodnou rastlinnou kozmetikou Yves Rocher dávame nášmu telu to dobré, bez chémie a tak prispievame svetu k zníženiu civilizačných chorôb. Čo nám príroda dáva, jej vraciame vysádzaním miliónov stromov na tejto planéte cez nadáciu Yves Rocher. Kúpou každého produktu ste účastným aj vy. Snažíme sa, aby sme boli krásnymi ľuďmi nielen navonok ale hlavne z vnútra.
Pán Yves Rocher pred mnohými rokmi povedal, že " každá žena je kráľovnou a musí sa s ňou tak jednať"

Niektoré veci nerobíš pre peniaze, ale s pocitom, že robíš svet lepším a krajším.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2100450  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac (mzda za hodiny + kolektívny podiel z tržby) výplata záleží len na vás