Prípravár zákaziek (Ref. č.: 2016/23/270)

Infra Services, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov k verejným súťažiam
- príprava objednávok
- technická podpora a vyhotovenie dokumentácie k odovzdaniu stavieb
- pripomienkovanie, koordinácia a príprava zmlúv
- kontrola rozpočtov a vyhotovenie jednoduchších rozpočtov
- príprava administratívnych dokumentov (tabuľky, vyhodnotenia)

- doplnkové dôchodkové sporenie
- loyalty benefity za odpracovanie stanoveného počtu rokov vo firme
- sociálna výpomoc počas pracovnej neschopnosti
- príspevky na detskú rekreáciu, bezpríspevkové darcovstvo krvi, pri narodení dieťaťa, sobáši

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky podmienky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodohospodárske stavby alebo pozemné stavby

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CENKROS plus - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vhodný uchádzač:
- znalosť materiálov, stavebných procesov, potrebného strojno-technického a elektrotechnického vybavenia pri zhotovení kanalizácií a vodovodov, stavebných objektov(čerpacie stanice, vodojemy, čističky a úpravovne vody) výhodou
- je precízny, dôsledný, trpezlivý, samostatný, s vysokou mierou zodpovednosti
- dokáže uvažovať v súvislostiach (analytické myslenie)
- je schopný pracovať v tíme
- má chuť sa vzdelávať
- vynikajúco ovláda prácu s PC, aplikácie MS Office, hlavne EXCEL
- vodičský preukaz B potrebný
- jazykové znalosti nie sú vyžadované.

Servisná firma zaoberajúca sa výstavbou vodovodných a kanalizačných sietí, ich údržbou a opravami, montážou prípojok a údržbou strojnotechnologických zariadení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hraničná 10
821 05 Bratislava
ID: 1737835   Dátum zverejnenia: 22.11.2016