Office assistant

INFORMATION PLANET s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 40, 08001 Prešov, okres Prešov
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou dynamického medzinárodného tímu INFORMATION PLANET? IP je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností na trhu a je súčasťou medzinárodnej siete s 31 kanceláriami po svete a viac ako 20 000 klientmi. Momentálne hľadáme šikovného spolupracovníka pre našu spoločnosť, ktorý by vypomáhal s našimi narastajúcimi marketingovými a administratívnymi aktivitami. Hlavnou náplňou pozície bude update a kreatívna práca s našou webovou stránkou, Facebook stránkou a ostatnými sociálnymi médiami ako aj ďalšie administratívne povinnosti. Skúsenosť so zahraničným študijným pobytom je vítaná aj keď nie je podmienkou.

Čo ponúkame
- dynamickú prácu s atraktívnymi produktmi
- flexibilitu a neformálny prístup
- prácu v mladom medzinárodnom tíme
- samostatnosť
- možnosť neskôr získať full time pozíciu

Svoje životopisy spolu s motivačným listom zasielajte emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Čo požadujeme
- znalosti moderných trendov marketingu (Facebook, Twitter atď)
- kreatívne myslenie a nápady
- pokročilá znalosť angličtiny aj ústna aj písomná
- organizačné a administratívne schopnosti
- komunikatívnosť a aktívnu prácu v tíme
- skúsenosť so študijným pobytom v zahraničí je vítaná

Information Planet je jedna z najväčších študentských agentúr s pobočkami po celej Európe, Južnej Amerike, Austrálii a Kanade - jedná sa teda o celosvetovú sieť, ktorá sa špecializuje najmä na pomoc klientom pri vybavovaní štúdia v zahraničí a pri študijno-pracovných pobytoch v zahraničí. Kľúčovými produktmi sú vysokoškolské štúdium v Európe, štúdium a práca v Austrálii, Kanada a Novom Zélande a stredoškolské a jazykové pobyty po celom svete.
Ponúkame pomoc s výberom vhodnej školy a lokality štúdia v zahraničí. Následne podáme víza, zabezpečíme ubytovanie, letenky, poistenie a všetky ďalšie formality. V neposlednom rade na základe našich dlhoročných osobných skúseností so štúdium v zahraničí odovzdávame cenné rady, ktoré sa budú hodiť nielen pred odletom, ale aj pri prvých krokoch v novej krajine. Vďaka našim 54 kanceláriám po svete vrátane 7 priamo v Austrálii a 2 v Kanade, majú naši klienti k dispozícii servis nielen na Slovensku, ale aj počas celého pobytu vo vybranej destinácii.INFORMATION PLANET už za viac ako 24 rokov histórie pomohla so štúdium v zahraničí viac ako 50000 klientom!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1958649  Dátum zverejnenia: 16.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou