Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent, ošetrovateľ vo Veľkej Británii

InForm RS s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
počas celého roka
Mzdové podmienky (brutto)
1500 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre zdravotné sestry, ošetrovateľov a zdravotnícky personál v nemocniciach a na klinikách vo Veľkej Británii.
Náplň práce: osobná starostlivosť o ľudí na oddeleniach v nemocnici (hygiena, doprovod na terapie a pod.)
Miesto práce: Londýn, Tonbridge, Kent
Nástup počas celého roka, priebežne.
Požiadavky:
-aktívna znalosť anglického jazyka
-vzdelanie (maturitné vysvedčenie alebo opatrovateľský kurz)
Ponúkame:
-pracovná doba 40-50 hodín týždenne (12 hodinové zmeny)
-mesačnú mzdu od 1500 libier
-dvojnásobok hodinovej mzdy počas sviatkov (11-24 libier/hodinu)
-výplata každý týždeň
CV v anglickom jazyku poslať na mail: [email protected]
Informácie na tel.čísle: 0903454115

-ubytovanie blízko práce
-transfer z letiska zabezpečený
-stravovanie v práci zdarma
-možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromné nemocnice, kliniky, sanatóriá a komunitné centrá vo Veľkej Británii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-spoľahlivosť, pozitívny prístup k pacientom, empatia

InForm RS, s.r.o. je stabilná, zodpovedná a flexibilná spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu práce. Špecializujeme sa na informačno-personálny servis. Zároveň sme aj partnermi a dodávateľmi profesionálnych personálnych služieb pre rôznych zamestnávateľov. Sme korektným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov aj našich zamestnancov. Pri výbere zamestnancov kladieme veľký dôraz na osobné pohovory a kvalitu pracovníkov. Pomocou kvalifikovaného a profesionálneho tímu a vďaka dlhodobým skúsenostiam v oblasti ľudských zdrojov zabezpečíme maximálnu spokojnosť našim klientom, a to je hlavným cieľom našej informačno-personálnej agentúry InForm RS, s.r.o.. Poskytujeme informačné, poradenské a personálne služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2264800  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 GBP/mesiac