Účtovník v účtovnej firme

INFINE, s.r.o.

Kynceľová 10, 97401 Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
upresníme na osobnom pohovore
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na osobnou pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva (majetok, finančné účty, pohľadávky, záväzky, mzdy, personalistika) pre klientov
- spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel)
- zodpovednosť za zverené firmy
- komunikácia s klientmi a štátnymi inštitúciami

Možnosť kariérneho rastu
Vzdelávanie a odborné školenia
Príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve

V prípade záujmu, zašlite svoju žiadosť a štrukturovaný životopis e-mailom na adresu: [email protected]

Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Prax v oblasti vedenia účtovníctva min. 5 rokov,
Znalosť platnej legislatívy,
Znalosť účtovných programov Omega, Olymp,
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita,
Analytické a logické myslenie

Účtovná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2004.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2818597  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme na osobnou pohovore