Stolár / Tesár

Inex s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž atypických výrobkov z dreva - filmové a divadelné kulisy, výstavy, zábavné parky atď.

veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie, platené pracovné cesty do rôznych krajín, preplatené cestovné, preplatené ubytovanie, možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár / tesár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Inex s.r.o. už od roku 1998 ponúka svojím klientom servis v oblasti výroby a montáže filmových a divadelných kulís, výstav a reklamných projektov doma i v zahraničí. Za dlhé roky sme spolupracovali na množstve projektov od slávnych filmov , množstvo televíznych seriálov až po najmenšie individuálne zadania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2574210  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnený pri pohovore