Operátor palivových nádrží

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o.

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o. Lozorno 994, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba palivových nádrží do osobných automobilov

Práca v 4-zmennej prevádzke s nástupom ihneď
Skvelá pracovná atmosféra a čisté pracovné prostredie
Starostlivosť o zamestnancov je u nás samozrejmosťou
V prípade, že nie ste z okolia, preplatenie ubytovania až do výšky 130,-€
Bohatý sociálny program /korčuľovanie, návšteva divadla, výlety, športový deň, vianočný večierok..na ročnej báze/
Letný a zimný bonus

V prípade záujmu si prosím dohodnite pohovor na t.č.:0918 604 362

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, ochota pracovať na 12 h zmeny, zodpovedný a svedomitý prístup ku kvalite, presnosť a pedantnosť

OPmobility /Plastic Omnium/ ako líder v oblasti mobility ponúka všetkým svojim zákazníkom inovatívne technológie pre udržateľnejšiu, bezpečnejšiu, prepojenú a inšpiratívnejšiu mobilitu. To, čo hýbe ľuďmi, poháňa nás; to je dôvod, prečo sa zaviazali k udržateľnej a inteligentnej mobilite, keďže neustále investujeme do nových generácií inovatívnych riešení a služieb, navrhujeme a dodávame ich. Naša vedúca pozícia poháňa náš záväzok hrať kľúčovú úlohu v tejto novej dobe plnej inovatívnych príležitostí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1513346  Dátum zverejnenia: 8.6.2016