Asistent projektového manažéra

INECO, s.r.o.

Mladých budovateľov 2, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
400 - 450 EUR/mesiac, po zaučení v závislosti od schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie dokumentácie I. a II. stupňa procesu EIA
• spracovanie žiadostí v procese povoľovania zdrojov znečistenia ovzdušia
• spracovanie dokumentácie zdrojov znečistenia ovzdušia
• spracovanie žiadostí v oblasti odpadového hospodárstva
• spracovanie dokumentácie výrobných prevádzok v oblasti odpadového hospodárstva

V prípade ukončeného vysokoškolského vzdelania I. stupňa je podmienkou prebiehajúce vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (prírodovedné alebo technické zameranie)
K životopisu je potrebné pripojiť elektronickú verziu diplomovej (v prípade ukončeného VŠ vzdelania II. stupňa), resp. bakalárskej práce (v prípade ukončeného VŠ vzdelania I. stupňa)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je určená pre uchádzača, ktorý po zaučení a získaní skúseností bude pracovať samostatne ako projektový manažér.
Z uvedeného dôvodu sú nevyhnutné najmä nasledovné schopnosti:
• schopnosť samostatne rozmýšlať
• schopnosť samostatne tvoriť texty a dokumenty technicko-environmentálneho charakteru primeranej odbornej a štylistickej úrovne
• základný prehľad v platnej environmentálnej legislatíve v oblasti EIA, ochrany ovzdušia a odpadového hospodárstva
• samostatnosť a dôslednosť v práci

Sme etablovaná environmentálna konzultačná spoločnosť, ktorá už takmer dvadsať rokov poskytuje poradenstvo a služby v oblasti ochrany životného prostredia pre veľmi pestrý rozsah projektov a prevádzok priemyselného ale aj iného charakteru.
Keďže súčasná doba kladie čím ďalej tým prísnejšie nároky na prakticky všetky priemyselné prevádzky, rastie úmerne aj rozsah povinností, ktoré priemyselné prevádzky musia plniť.
Dve kľúčové slová, ktoré najlepšie charakterizujú našu prácu je odbornosť a diverzita. Spolupodieľame sa aj na projektoch priemyselného a hospodárskeho rozvoja z rôznych oblastí priemyslu, poľnohospodárstva, turistického ruchu, vrátane tých technicky najnáročnejších. Práca v našej spoločnosti tak rozhodne nie je jednotvárna a prednostne preto hľadáme budúcich kolegov, ktorí uprednostňujú pestrosť spojenú s náročnosťou a odborným rastom pred jednotvárnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1978038  Dátum zverejnenia: 14.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 450 EUR/mesiac, po zaučení v závislosti od schopností uchádzača